NRüya Tabirleri

Nargile Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Nargile Görmek

Rüyada nargile görmek anlamı, pek de iyi değildir. Rüya sahibinin tekin olmayan yollara gireceğine, kötü kişilere yakın olacağına, kusurlu ve eksik yanlarının giderek çoğalacağına, iyi huyunu ve güzel ahlakını terk edeceğine ve bu nedenle de hem melanetli olaylar yaşayacağına hem de adının toplumda lekeleneceğine alamet eder. Kişinin, huy değiştireceği, o iyi kalpli insanın gideceği, yerine sevdiklerini çok üzecek ve şaşırtacak birinin geleceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Nargile İçmek

Rüyada nargile içmek, rüya sahibinin daha kısa yoldan daha fazla para kazanmak ya da isim yapmak için gireceği bazı yasak ve gayri meşru yani yasal olmayan işler nedeni ile başının büyük bir belaya gireceğine, bu işte ısrar ederse hapse dahi düşebileceğine rivayet edilir.

Rüyada Nargile İçen Birini Görmek

Rüyada nargile içen birini görmek anlamı, rüya sahibinin özel hayatında bir takım kararlar alacağına ve kendisine yanlış yapmış kişileri hayatından çıkaracağına işaret eder. Kişi, kendisini enayi yerine koyduğunu fark ettiği bazı kimselerle tüm bağını koparmaya karar verecek demektir.

Rüyada Nargile Dumanı Görmek

Rüyada nargile dumanı görmek anlamı, rüyayı gören bireyin yaşadığı bazı sorunların kendisini yıkmayı başaramayacağına bunun tam tersine bireyin o sorunları yıkmayı başaracağına kılavuz eder. Rüya sahibi inancı ve kararlılığı sayesinde yaşadığı kötü günleri atlatacaktır diye ifade edilir.

Rüyada Nargile Almak

Bir kişi rüyasında nargile aldığını görürse o bireyin rüyası, kariyerinin yükseleceğine, toplum içindeki değerinin artacağına ve başarısı sayesinde ününün dört bir yanda duyulacağına tabir edilir.

Rüyada Pipo Görmek

Rüyada pipo görmek anlamı, malı ve parası ile övünen, lüks yaşayan, hava atmaya ve maddi gücü ile ön plana çıkmaya bayılan, gösteriş meraklısı bir kimsenin varlığına işaret eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com