NRüya Tabirleri

Nasır Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Nasır Görmek

Rüyada nasır görmek anlamı, rüyayı gören bireyin, iş hayatında ve sosyal hayatında yaşayacağı ve kısa süreli bir sıkıntı ve sorun yaşayacağı problemlere kılavuz edilir. Aynı zamanda ve anda, rüya sahibinin, yakın bir zamanda ve anda iş hayatında yaşayacağı ve büyük parasal kayıplara neden olacak sıkıntılara tabir edilir.

Rüyada Elde Nasır Görmek

Rüyada elde nasır görmek anlamı, kısa süreli bir uğraş verildikten sonra genişliğe çıkmaya ve sıkıntılardan kurtulup iş hayatında ya da aile hayatında rahata ermeye işaret eder.

Rüyada Ayakta Nasır Görmek

Rüyada ayakta nasır görmek anlamı, aile içinde ya da sosyal hayatta saklanan ve ortaya çıktığında büyük yıkımlara neden olacak bir sırdan duyulan rahatsızlığa yorumlanır.

Rüyada Cilt Döküntüsü Görmek

Rüyada cilt döküntüsü gören bireyin, iş hayatında ve sosyal hayatında insanlar üzerinde yanlış izlenim bırakacağından korktuğuna tabir edilir.

Rüyada Gözenek Görmek

Rüyada gözenek görmek anlamı, rüya sahibinin, yakın bir zaman içerisinde yaşadığı bir rahatsızlıktan ötürü bir ameliyat geçireceğine kılavuz edilir.  Aynı zamanda ve anda, sağlık ile ilgili konularda çok dikkatli davranılması gerektiğine işaret eder.

Rüyada Siyah Nokta Görmek

Rüyada siyah nokta gören bireyin, iş hayatında ortaya koyacağı çalışmalarda sürekli üçkağıda, yalana ve dolana başvurduğuna ve para kazanmak için yaptığı işe türlü hileler karıştırdığına yorumlanır. Aynı zamanda ve anda, yapılmak istenen işlere engel olmak isteyen kişiler olduğuna kılavuztir.

Rüyada Yağ Bezesi Görmek

Rüyada yağ bezesi görmek anlamı, rüyayı gören bireyin, son zamanlarda, iş hayatında yapmak istediği yeni bir işe ya da yeni bir çalışmaya hazırlandığına tabir edilir.

Rüyada Şişlik Görmek

Rüyada şişlik gören bireyin, güç, kuvvet ve dayanıklılık konularında daha iyi durumda olmasına ve kederden ve sıkıntılardan kurtulup yapacağı iş ile mala ve paraya kavuşmasına işaret edilir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim