NRüya Tabirleri

Nefes Alamamak Rüya Tabirleri

Rüyada Nefes Alamamak

Rüyada nefes alamamak, aile hayatında çok güzel geçiren rüya sahibinin, çok sevdiği ve değer verdiği birisinin, kendisine karşı takınacağı tavırdan ya da yapacağı bir hareketten ötürü çok büyük bir üzüntü duyacağına, bu olaydan sonra bu kişi ile arasına büyük bir mesafe koyacağına, artık eskisi gibi sıcakkanlı davranmayacağına ve aralarındaki iyi duyguların neredeyse biteceğine rivayet eder.

Rüyada Nefes Alamadığını Görmek

Rüyada nefes alamamak ile aynı anlama gelmektedir. Rüyayı gören bireyin, eş, dost ya da akrabalarından çok sevdiği birisinin, kendisini üzecek ya da kıracak bir harekette bulunacağına, bu yüzden rüya sahibinin, çok büyük bir şok yaşayacağına, bu kişi ile tüm irtibatını kopartacağına, çok büyük bir üzüntü duyacağına ve çok daha kötü durumlara düşebileceğine alamet eder.

Rüyada Nefes Darlığı Çekmek

Rüyayı gören bireyin, aile hayatında yaşadığı sorunlardan kendisini kurtarıp yeni bir yere taşınacağına, yeni bir işe gireceğine, bu sayede iş hayatında çok büyük projeler gerçekleştireceğine, çok iyi yerlere geleceğine ve çok büyük kazançlar elde ederek geçmiş yaşantısına tamamen sünger çekeceğine işaret eder. Ayrıca, iş hayatında ve aile hayatında rüya sahibini çok büyük sıkıntılara sokan bütün sorunların yakın bir zamanda ve anda ortadan kalkacağına kılavuz eder.

Rüyada Nefessiz Kalmak

İş hayatında kısa zamanda ve anda çok büyük aşamalar kaydeden rüya sahibinin, kendisini dev aynasında görmeye başlayacağına ancak daha sonra yaşayacağı çeşitli olaylardan sonra kendisine gelip yaptığı hatayı anlayacağına ve içinde bulunduğu durumu düzelteceğine yorulur.

Rüyada Nefes Kesilmesi

Hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girmiş olan rüya sahibinin, yakında bir bebek sahibi olacağına ve bu yüzden çok büyük bir heyecan duyduğuna rivayet eder. Aynı zamanda ve anda, rüyayı gören bireyin hastalanacağına alamet eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim