NRüya Tabirleri

Nergis Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Nergis Görmek

Rüyada nergis görmek anlamı, mutluluk anlamına gelir ve güzel huylu kimselerin varlığına kılavuz eder. Rüya sahibinin çevresindeki iyi niyetli, ahlaklı, ağır başlı ve dürüst olan kişilerin varlığı ile açıklanır. Rüyasında nergis gören kişi evliliğinden ya da sevgilisinden yana çok şanslı olur çünkü bu rüya kadir kıymet bilen, bireyin bir dediğini iki etmeyen, ona gönülden gerçek aşkla bağlı bir sevgiliye ya da eşe tabir edilir.

Rüyada Nergis Çiçeği Toplamak

Rüyada nergis çiçeği toplamak, şans ve mutluluk anlamına gelir. Rüya sahibinin kendisi için çok hayırlı, bereketli ve kazançlı geçecek bir döneme gireceğine, kötü günlerini arkasında bırakacağına ve artık yavaş yavaş yüzünün gülmeye başlayacağına kılavuz eder.

Rüyada Nergis Koklamak

Rüyada nergis koklamak olumlu ve güzel olayların yaşanacağına kılavuz eder. Rüyayı gören bireyin müjdeli haberler alıp çok sevineceğine, işlerini yoluna koymayı başaracağına, hayatının ve planlarının kendi istediği yönde ilerlemeye başlayacağına işaret eder.

Rüyada Nergis Soğanı Görmek

Rüyada nergis soğanı görmek anlamı, sağlık ve huzur içinde yaşamaya ve evlat sahibi olmaya alamet eder. Uzun yıllar ağız tadında, keyif ve rahatlık içinde yaşayacak kişilere yorulur ve bu kişilerin evlatlarının da kendisi gibi şanslı ve uzun ömürlü olacağı yorumu yapılır.

Rüyada Lale Görmek

Rüyada lale görmek anlamı de bir insanla tabir edilir. Kendisinden hayır, iyilik ve huzur gelecek olan, fedakâr ve faydalı bir kimsenin varlığı ile açıklanır. Rüya sahibinin çevresindeki iyi kalpli kimselerin varlığına kılavuz eder.

Rüyada Lale Toplamak

Rüyada lale toplamak, zarar getirecek ve hayal kırıklığı yaşatacak bir işin peşinden koşup, sonradan da bu işe olan hevesin yitirilmesi sayesinde zarara uğramaktan tamamen tesadüfen ve son anda kurtulmayı başaracağına işaret eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim