NRüya Tabirleri

Nişan Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Nişan Görmek

Rüyada nişan görmek anlamı bekârsanız evlenmeye, evliyseniz çevrenizin biraz daha genişlemesine, yeni arkadaşlıklar kurmaya, yeni dostlar kazanmaya işaret eder.

Rüyada Nişanlanmak

Rüyada nişanlandığını görmek anlamı de aynı şekilde yorumlanmaktadır. Eğer tanıdığınız biriyle nişanlandığınızı gördüyseniz, yakın zamanda ve anda gelecek kötü habere, üzüntü ve kedere işaret eder.

Rüyada çocuğunuzun nişanlandığını görmek anlamı, uzunca zamandır beklediğiniz fırsatın artık karşınıza çıkmasının an meselesi olduğu şeklinde yorumlanır. Rüyada tanımadığınız iki insan nişanlanıyorsa, gerçek hayatta sizi mutlu ve huzurlu bir dönemin beklediğine işaret eder.

Rüyada Nişan Bozmak, Nişan Atmak

Rüyada nişan bozmak ya da nişan atmak, esnaf veya tüccarsanız işlerinizde bozulma olacağına, memur ya da özel sektörde personelseniz görevden alınmaya ya da mevki kaybetmeye işaret eder.

Rüyada Nişan Töreni Görmek

Rüyada nişan töreni görmek anlamı yenilikle yorumlanır. Yeni bir işe, bekârsanız yeni bir eşe, evliyseniz yeni ve daha güzel bir hayata, yeni arkadaşlık ve dostluklara işaret eder.

Rüyada Nişan Hazırlığı Yapmak

Rüyada nişan hazırlığı yaptığını gören kimsenin, hayatının daha güzel olacağına, dert, keder, üzüntü ve sıkıntılarından kurtulacağına işaret eder.

Rüyada madalya gibi nişan görmek anlamı, makama, mevkiye, saygınlık ve itibara işaret eder, iş hayatınızda maddi yönden olumlu gelişmeler olacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Nişan Elbisesi Giymek

Rüyada nişan elbisesi giydiğini gören kadının, sevinçli, güzel ve mutluluk veren haberlerle karşılaşacağı, gerçek hayattaki sevgilinizi, nişanlınızı ya da kocanızı doğru yola emin adımlar atmasındaki kararlarda payınızın bulunacağı şeklinde yorumlanır. İçinde bulunduğunuz durumdan hem maddi, hem de manevi olarak daha iyi bir duruma, çok daha iyi konuma geleceğinize kılavuz eder.

Rüyada Nişan Yüzüğü Görmek

Rüyada nişan yüzüğü görmek anlamı ya da takmak, evliliğe, evliyseniz çocuk veya çocuklara, mal mülk sahibi olmaya işaret eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim