NRüya Tabirleri

Nişan Yapmak Rüya Tabirleri

Rüyada Nişan Yapmak

Rüyada nişan yapmak, hayatın değişeceğini, bireyin olgunluğa ereceğini ve kendi yuvasını kurma isteğinin artacağını işaret eder. Gerçek hayatta bireyin kalbine ve hayatına eşlik edecek, seviyeli, kültürlü biriyle tanışarak güzel bir flört dönemine gireceğini bildirdiği gibi, yapılacak bir sözü veya nişanı da tabir eder. Kişiyi mutlu edecek merasimlere ve çalışılan işe her açıdan konsantre olmaya, engelleri kafaya takmadan yolunda bildiği gibi devam etmeye yorumlanır. Nişan yapan kişi ailesinin sözüne değer veren, onların hayır dualarını almadan hareket etmeyen biri olur ve her zaman ailesini el üstünde tutmaya özen gösterir. Çoluğuna çocuğuna ve yuvasına bağlı bir eşe, zahmetsiz işlere, sevinçli haberler getiren misafirlere de tabir edilir.

Rüyada Nişan Atmak

Kişinin güvenini sarsacak, sevdiği insana gönül koymasına ve kırılmasına neden olacak haberler almasına alamettir. Gerçekte nişanlı ya da sözlü olan kimselerin para konularında çıkacak bir anlaşmazlık nedeniyle sorunlar yaşayacaklarına ve geçici ayrılıkla sonlanan kavgaların içinde olacaklarına da kılavuztir. Evli birinin nişan attığını görmesi kardeşlerinin veya kuzenlerinin hayatındaki olumsuz bir durumu öğrenmelerine, üzüntü duymalarına yorumlanır. Bekar bayanlar için karşılarına çıkan kısmetlerde aradıkları özellikleri henüz bulamayacaklarına ve bu nedenle bir süre daha yalnız kalacaklarına ifade edilir.

Rüyada Nişan Elbisesi Görmek

Kişinin kalbinden istediği ve uzun zamandır içten içe gerçekleşmesi için dua ettiği bir isteğinin nihayete ereceğini işaret eder Uzun nişan elbisesi görmek anlamı dini nikah kıymak manasına gelirken kısa nişan elbisesi ise yeni tanışılan biriyle yıldırım hızında evlenecek olmaya tabir edilir. Mavi nişan elbisesi murada ermek, yeşil nişan elbisesi görücü usulü mutlu bir evlilik yapmak, siyah nişan elbisesi ise varlıklı bir aileye gelin gitmek manalarına gelir.

Rüyada Nişan Yapmanın Psikolojik Yorumu

Evlilik, yuva kurmak, çocuk sahibi olmak isteğinin bir işareti olan rüya, genç kimselerin sevdikleri kişiyle bir ömür geçirmek istediklerinin ifadesidir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim