NRüya Tabirleri

Nişan Yüzüğü Takmak Rüya Tabirleri

Rüyada Nişan Yüzüğü Takmak

Rüyada nişan yüzüğü takmak, bekârlar için evlilik ve nikâha; evliler içinse mutlu ve huzurlu bir yuvaya alamettir. Rüyasında nişan yüzüğü takan kimse eğer ticaretle uğraşıyorsa başarılı iş anlaşmaları yapar. Bu rüya iş hayatında yükselmeye, makama sahibi olmaya, her anlamda büyük kazanca ve maddi sıkıntılardan kurtulmaya alamettir.

Rüyada Çirkin Görünüşlü Bir Yüzük Takmak

Rüyasında kötü görünen, soluk ve kötü bir yüzük taktığını gören kişi, gerçek hayatında bazı sıkıntılar yaşar ve mutsuz olur. Bu rüya iş hayatında başarısızlığa, elden mal ve para çıkmasına da yorulabilmektedir.

Rüyada Nikâh Yüzüğü Takmak

Bu rüyayı görenin karşısına çok mutlu olacağı hayırlı bir kısmet çıkar. Bekârlar için mutlu ve huzurlu bir evliliktir. Nikâh yüzüğü takan evli ise hayırlı ve güzel bir yuvaya sahip olur. Rüyada takılan nikah yüzüğü mal, mülk, şöhret ve paradır. Bu rüyayı gören erkek veya kadın zengin bir kişi ile nikâhlanır ve mutlu bir yuvaya sahip olur.

Rüyada Demir Veya Bakırdan Yüzük Taktığını Görmek

Rüyasında demir veya bakır bir yüzük takan kişi, birçok sıkıntıdan sonra mutluluğa ve huzura kavuşur. Kaşlı demir yüzük ise hayırlı bir haberdir. Kaşlı yüzükler her zaman iyiye yorulur. Mutlu olmaya, para kazanmaya ve maddi sıkıntılardan kurtulmaya işaret eder.

Rüyasında Siyah Veya Kırmızı Taşlı Bir Yüzük Görmek

Rüyasında al taşlı bir yüzük gören kısa zamanda ve anda âşık olur veya evlenir. Siyah taşlı bir yüzük ise sebat etmeye, soğukkanlılığa, sıkıntıdan sonra ferahlamaya yorulmaktadır. Rüyasında yakut taşlı bir yüzük takan kız çocuğu sahibi olur. Yine bu rüya hamileliğe, bebek sahibi olmaya işaret etmektedir.

Rüyada Altın Yüzük Takmak

Rüyasında altın yüzük takan kimse iş hayatında zarar eder. Bu rüya malın elden çıkmasına, iş yaşamındaki zorluklara yorulmaktadır. Yine altın yüzük bazı yorumculara göre mutlu bir evliliğin habercisidir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu