NRüya Tabirleri

Nişanlamak Rüya Tabirleri

Rüyada Nişanlamak

Rüyada nişanlamak, rüyayı gören bireyin durumuna bağlı olarak iki farklı şekilde yorumlanır. Rüya sahibi eğer evli ise uzun bir zamanda ve andan beri canını sıkan bir durumun daha kötü bir hal alacağına, çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaratacağına ve üzüntülü bazı durumların ardından hiç sevinemeyeceği bazı olaylar yaşayacağına alamet eder. Eğer rüyayı gören kişi, bekâr bir kişi ise hayatını baştan aşağı değiştirecek bazı kararlar vereceğine ve çok güzel olaylar ile karşılaşacağına tabir edilir.

Rüyada Kızını Nişanlamak

Rüya sahibinin, çok hayırlı ve kazançlı işlere gireceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, sevdiği kişiler ile mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, sosyal hayat içinde tanıştığı ve kendisine uygun olduğunu düşündüğü bir kişi ile bir ilişkiye başlayacağına, bu güzel gelişmeler sayesinde kendisine olan güveninin artacağına, daha iyi ve güzel çalışmalara gireceğine ve eline geçen fırsatları çok hayırlı bir şekilde değerlendireceğine işaret eder.

Rüyada Nişanlı Birini Görmek

Rüyayı gören bireyin, iş hayatında ve aile hayatında yaşadığı sıkıntıları çözüme kavuşturacak bazı haberler alacağına, bu sayede çok rahat edeceği ve çok büyük mutluluklar yaşayacağı bir döneme gireceğine, sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, sevdiği birinin sıkıntısına çare olacağına, işlerinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına ve hiçbir sorunla karşılaşmayacağına rivayet eder.

Rüyada Evli Birinin Nişanlaması

Rüya sahibinin, yakın bir zaman içinde gireceği bir işte hiç istemediği ve canını çok sıkacak bir durumla karşılaşacağına, bu yüzden çok zor durumlar yaşayacağına, el üstünde tuttuğu birisinden çok büyük bir ihanet göreceğine ve bu yüzden insanlar ile arasına mesafe koyacağına kılavuz eder.

Rüyada Birini Nişanlamak

Rüyayı gören bireyin, sıkıntılı durumlar ile karşı karşıya kalacağına ve bu yüzden çok üzüleceğine yorulur.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim