NRüya Tabirleri

Nişanlandığını Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Nişanlandığını Görmek

Rüyada nişanlandığını görmek anlamı, şanssızlık olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişi için tatsız olayların meydana geleceğine, bireyin hayal kırıklığı yaşayacağına, büyük beklentiler içerisine girmesi nedeni ile yaşadığı hüsranın kendisini çok sarsacağına rivayet edilir. Rüyada nişanlandığını görmek anlamı, rüya sahibi için kötü ve şanssız geçecek bir dönemin habercisi olarak kabul edilir ve olumsuz olayların yaşanacağına alamet eder.

Rüyada Nişanlandığını Söylemek

Rüyada nişanlandığını söylemek de nişanlandığını görmek anlamı gibi tabir edilir ve her iki rüyanın da aynı anlama geldiği yorumu yapılır. Sıkıntı ve zorluk içine düşmeye, kazancından ve işinden olmaya, çaresiz kalmaya, yalnız hissetmeye ve mutsuzluk yaşamaya kılavuz eder.

Rüyada Tanımadığınız Birisiyle Nişanlanmak

Bir kişi eğer rüyasında tanımadığı biriyle nişanlandığını görürse, o bireyin ağız tadının ve keyfinin kaçmasına neden olacak bir takım kötü olayların yaşanacağına kılavuz eder. Rüyayı gören bireyin tekin olmayan yollara gireceğine, kazalara ve kötülüklere yakın olacağına rivayet edilir.

Rüyada Nişanlanmak

Rüyada nişanlanmak, kötü haberler almaya, işlerden yana olumsuz ve üzücü sonuçlarla karşılaşmaya, maddi zarara uğramaya ve geçirilecek zor günler nedeni ile ruhsal bunalıma girip, manevi bir çöküşün içine düşmeye işaret eder.

Rüyada Nişanlanmak Yüzük Takmak

Rüyada nişanlanmak ve yüzük takmak, hayırlara alamet eder. Rüya sahibinin aşk hayatının hareketleneceği, aradığı mutluluğu yakalayacağı kişiyle karşılaşacağı ve onunla sağlam temeller üzerine bir ilişki inşa edeceğine işaret eder.

Rüyada Nişanlanacak Olmak

Rüyada nişanlanacak olmak rüyayı gören bireyin kötü günlere doğru gittiğine rivayet edilir. Rüya sahibinin hayallerinin gerçekleşmeyeceği, emeklerinizinboşa gideceği, karşısına terslikler çıkacağı ve bireyin de bu duruma isyan edeceği anlamına gelir. Rüyada nişanlanacak olmak, rüyayı gören bireyin hayatının en kötü günlerini yaşayacağı, tüm düzeninin alt üst olacağı ve arka arkaya pek çok kötü haber alacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Sevmediğin Biriyle Nişanlandığını Görmek

Sevilmeyen biriyle nişanlanmak hayra ve iyiliğe yorulmaz. Kişinin zor bir durumda kalacağına ve buna sebep olan kişiyle arasında gerginlik yaşanacağına, yapacağı planların altüst olacağına tabir edildiği gibi, aile içinde kişiye karşı olumsuz bir tavır alınacağının da işaretini verir. Geleceğe yönelik düşüncelerde karamsarlığa kapılmanın ve rüya sahibini manevi olarak yıpratan olayların gündeme geleceğini, evliliklerde ya da ilişkilerde bozulmalar görüleceğini kılavuz eder.

Rüyada Kardeşiyle Nişanlandığını Görmek

Müjde dolu, aileyi sevindirecek haberlerin geleceğini, bireyin içinin rahatlayacağını ve özellikle endişeli bir bekleyişin sona ereceğini bildirir. Sınavlardan geçerli notlar almak, iş görüşmelerinde istenilenden daha iyi koşullara sahip olunacak bir yerde çalışmaya başlamak ve hayatını zorluklardan muaf şekilde sürdürmek demektir.

Rüyada Arkadaşınla Nişanlandığını Görmek

Sevilen bir arkadaşla nişanlanmak bireyin yaptığı işlerde çevresinden göreceği büyük ilgi ve desteğe yorulur. Sevilmeyen bir arkadaşla nişanlanmak ise üçüncü şahısların gereksiz sözleri nedeniyle ilişkilerde yaşanacak tartışmaların kalp kırıcı boyutlara geleceğini, rüya sahibinin gözyaşı dökeceğini bildirir. Çocukluk arkadaşıyla nişanlanmak eski bir tanıdıkla buluşmak, okul arkadaşıyla nişanlanmak ise bekar kimseler için güzel bir ilişkinin başlangıcını tabir eder.

Rüyada Eşiyle Nişanlandığını Görmek

Eşiyle rüyasında nişanlandığını gören kimselerin hanelerinde para mevzularından çıkan tartışmalar söz konusu olur ve özellikle bireyin eşinden duyduğu rahatsızlıkları dile getirmesiyle başlayan kavgaların şiddetleneceğini ifade eder. Aynı zamanda ve anda kayınvalide veya eşin aile üyeleri ile arada çıkacak tatsızlıkların uzun süre devam edeceğini de işaret eder.

Rüyada Düşmanıyla Nişanlandığını Görmek

Üzülecek olaylara yorumlanan rüya, beklentilerin suya düşeceğini ve rüya sahibinin istemeyerek de olsa insanları mutlu etmek için pek çok fedakarlıkta bulunarak zor duruma düşeceğini, sevdiği kimselerle arasına soğukluk girmesinden dolayı manevi olarak acı çekeceğini, yalnız kalacağını ve çevresindeki kimselerin kendisine karşı dürüstlüğünü sorgulamaya başlayacağını tabir eder.

Rüyada Zorla Nişanlandığını Görmek

Başa gelecek sevimsiz, üzücü ve hayal kırıklığı ile dolu olayların ifadesi olan rüya, bireyin yaptığı seçimlerde istediği gibi sonuç alamayacağını, şanssızlıklarla örtülü günlerin devamında özel hayatta da yalnız kalınacağını tabir eder. Zorla nişanlanmak aynı zamanda ve anda kişiye eziyet eden, aşağılayan, sözlü şiddet uygulayan birinin varlığını da kılavuz eder.

Rüyada Yaşlı Biriyle Nişanlandığını Görmek

Geleceğin huzur içinde geçeceğine ve bekar kimselerin kendilerine her konuda, her koşulda kol kanat geren biriyle tanışarak dünya evine gireceklerine, yapacakları evlilikte sevgi ve saygı dolu bir beraberlik sürdüreceklerini işaret eder. Rüya sahibinin yeni tecrübeler edineceği ve farklı bilgiler elde edeceği insanlarla tanışacağını, hayatına giren kimselerle uzun soluklu dostluklar kuracağını da bildirir.

Rüyada Kendinden Çok Küçük Biriyle Nişanlandığını Görmek

Zenginliğe ve rahatlık içinde yaşayacak olmaya, maddi konuda herhangi bir sıkıntının kalmayacağına yorumlanır. Kişi çocuk yaşta biriyle nişanlandığını görürse yapacağı bir yanlışı ve alacağı eleştiriler yüzünden canının sıkılacağını tabir eder. Anlık zevklerle ve düşüncesizce hareket etmenin neticesinde yaşanacak olumsuzlukları tabir eder.

Rüyada Nişan Töreni Görmek

Kutlamalarla geçecek günlerin kişiyi neşelendireceğini ve bu dönemde pek çok iyi haber alınacağını, sevilen kimselerle geçirilecek keyifli günleri ifade eder. Nişan töreni gören bireyin yetişkin evladı varsa istemeye gelineceğini yahut bireyin kız istemeye gideceğini, hayırlı kısmetleri, yapılacak iyi bir evliliği de işaret eder.

Rüyada Aile Arasında Nişanlandığını Görmek

Kişinin kendisini evliliğe, sorumluluklarını artırmaya ve sevdiği insanla yuva kurmaya hazır hissettiğini, düşüncelerini ve duygularını ailesiyle paylaşarak onların da onayını alıp harekete geçmek isteyeceğini, yapılacak evliliğin de hayırlı olacağını bildirir. Aileden gelecek maddi destek sayesinde evlilik hazırlıklarını sıkıntısız atlatacak olmayı tabir eden rüya, sevilen kimseyle mutlu olunacağının müjdesini verir.

Rüyada Nişanlandığın Kişiyle Kavga Etmek

Gerçekte de kavgaya ve tartışmaya, ağır sözler işitmeye, sevilen kimseyle anlaşmazlıklar yaşamaya ve sorunları çözemeden kalmaya yorumlanır. Rüya sahibini belirsizliğe sürükleyecek olan günlerin ilerki zamanlarda kaosa neden olacağını ve manevi açıdan zayıflanacağını, uzun sürecek kafa karışıklığını, erken alınan evlilik kararı nedeniyle tereddüde düşecek olmayı da bildirir.

Rüyada Nişanlandığın Kişinin Ailesiyle Tartışmak

İyi geçime ve eşlerin birbiriyle olan uyumuna işaret eden rüya, aynı zamanda ve anda tersi yorumlara da neden olur. Gerçekte nişanlandığı bireyin ailesiyle tartıştığını görenlerin ilişkilerinde aile sorunları baş gösterir ve nişanları bozulur. Evli kimseler için var olan sorunların, eşler arasındaki çatışmaların ve tartışmaların biteceğini, yeni bir bebek haberini de temsil eder.

Rüyada Nişan Elbisesi Giymek

Beyaz nişan elbisesi giyen bekar kişiler sevdikleri insana kavuşur ve kısa vadede evlenirler. Pembe nişan elbisesi gerçekte de nişan yapmaya yahut evlilik kararı almaya yorumlanırken, siyah nişan elbisesi varlıklı bir aileye gelin gitmeye veya kız almaya alamettir. Eskimiş nişan elbisesi ikinci evliliğe veya daha önce evlenip boşanmış biriyle yuva kurmaya, başkasının nişan elbisesini giymek ise sevilen kimseyle ayrı kalmaya tabir edilir.

Rüyada Eski Sevgiliyle Nişanlanmak

Bittiği düşünülen işlerin yeniden düzene girmesine ve ayrılan kişilerin çıkmazlarından kurtularak bir araya geleceklerinin işareti olan rüya, geçmişten kalan yarım bir işin tamamına ereceğini, bireyin dua ettiği bir dileğinin geç de olsa gerçekleşeceğini tabir eder.

Rüyada Eski Eşle Nişanlanmak

Gerçekte boşandığı kişiyle yeniden nişanlandığını gören kimseler eski eşleriyle sorun yaşarlar ve tatsız konuşmalar olur. Borçların ya da maddi zorlukların yakında biteceğini bildiren rüya, ailedeki sorunları çözmek için büyüklerle konuşmayı ve gelecekte yaşanacak sorunların önüne geçmeyi de alamet eder.

Rüyada Ünlü Biriyle Nişanlanmak

Kendisini fazla önemseyen ve karşısındaki bireyin hislerine kulak vermeyen rüya sahibinin giderek yalnızlaşacağını ve yaşamdan eskisi gibi zevk alamayacağını, iş konusunda da aradığını bulamayacağına tabir edilir.

Rüyada Nişan Alışverişine Çıkmak

Bir anda elden çıkacak yüklü bir meblağın rüya sahibini maddi konuda sıkıntıya düşürmesiyle beraber yakın zaman için yapılan planlarda da aksaklıklar meydana geleceğini işaret eder. Bekar biri için gerçekte de nişan hazırlığı içinde olunacağını ve alışveriş için para harcanacağını tabir eder.

Rüyada Nişan Yüzüğü Almak

Altın nişan yüzüğü almak mutlu bir evliliğe, pırlantalı nişan yüzüğü almak ise zengin kısmetlere yorumlanır. Gümüş nişan yüzüğü alan bireyin eşi hayırsever ve inancı sağlam biri olur. İbadetine düşkün, haram yemeyen biriyle hayatını birleştirmek anlamına da gelir.

Rüyada Salonda Nişanlanmak

Geniş ve kalabalık bir salonda nişan yapmak itibarını sağlamlaştırmak, insanların gözünde kıskanılacak bir hayata sahip olmak, bolluk içinde yaşamak ve evlilik yaşantısında aradığını bulmak demektir. Salonda yapılan çalgılı, eğlenceli nişan ise bireyin kendisi kadar yakın çevresini de sevince boğacak iyi haberlerin, mutluluktan dökülen gözyaşlarının ifadesi olduğu gibi, muradına ermenin, kurulan hayalleri gerçek olmasıyla hayat enerjisini yükseltmenin işaretidir.

Rüyada Zengin Biriyle Nişanlandığını Görmek

Para konusunda eli açık ve cömert tavrı ile tanınan itibarlı biriyle hayat kurmak, maddi anlamda her isteğini elde etmek, çocuklarına güzel bir gelecek oluşturmak anlamındadır.

Rüyada Yoksul Biriyle Nişanlandığını Görmek

Kanaatkâr olmanın ve başkasının malında, parasında, emeğinde gözü olmadan yaşamanın, her zaman iyilik yapmanın, duayı dilinden düşürmemenin ifadesi olan rüya, bireyin rızkının bol olacağını, fakir ise nihayet rahat, varlıklı, daha iyi bir hayat yaşayacağını bildirir.

Rüyada Nişanlanıp Bozmak

Hayra yorulmaz ve gerçekte de ilişkilerin bozulacağını, işten kovulmayı yahut istifa etmek zorunda kalmayı bildiren rüya, her açıdan pek çok sorunla karşılaşılacağını tabir eder.

Rüyada Nişanlanırken Ağlamak

Büyük bir haberle yaşanacak mutluluğa, tamamına eren dileklere, muradına kavuşmaya ve şansın yüze gülmesine tabir edilir.

Rüyada Nişanlandığını Görmenin Psikolojik Yorumu

Aşka duyulan ihtiyaç, sevilme isteği, yuva kurmak, aile olmak gibi duyguların ifadesi olan rüya, kişilerin karşı cinsle beraberliklerini önemsediklerini, romantik bir kişiliğe sahip olduklarını ve gerçek hayatlarında evlenme arzusu duyduklarını belirtir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim