NRüya Tabirleri

Nişanlısını Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Nişanlısını Görmek

Rüyada nişanlısını görmek anlamı, hayırlı bir rüyadır. Rüyayı gören bireyin, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel olaylar ile karşılaşacağına, çok büyük bir çalışma içine girip ortaya koyacağı projeler ile adından çok güzel ve saygın bir şekilde söz ettireceğine, uzun zamanda ve andan beri iş hayatında yaşadığı sorunlardan kurtulmak için çok başarılı bir kişi ile ortaklık kuracağına ve bu sayede son dönemlerde uğradığı zararları ortadan kaldıracağına ve uzun bir süre boyunca çok bereketli ve büyük kazançlar sağlayacak bir işe gireceğine tabir edilir

Rüyada Nişanlısını Hamile Görmek

Rüya sahibinin iş hayatı içinde çok hayırlı işlere gireceğine, bu sayede çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarını bir köşeye atacağına, çok uzaktaki bir kişiden yaptığı iş ile ilgili olarak çok sevindirici ve çok büyük başarılar kazandıracak haberler alacağına ve bu haberler sayesinde çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok güzel yerlere geleceğine işaret eder.

Rüyada Nişanlısını Dövmek

İş hayatında büyük maddi sıkıntılar yaşayan nişanlısının kötü günler geçirmekte olduğunu gören rüya sahibinin, tüm imkânlarını seferber ederek uzun bir zamanda ve andan beri gün geçtikçe artan borçlara ve sıkıntılara karşı çok büyük bir destekte bulunacağına ve bu destek sayesinde büyük zararlara uğramış olan nişanlısının yakın bir zaman içinde kendisine geleceğine rivayet eder.

Rüyada Nişanlısını Öpmek

Uzun zamanda ve andan beri aralarında yaşanmış olan bir tartışmadan ötürü birbirlerinden haber almayan nişanlıların yakın bir zaman içinde biraraya geleceklerine, uzun uzun konuşup vakit geçireceklerine çok büyük bir mutluluğa kavuşacaklarına ve kısa bir süre için bile olsa ayrı kalmalarından ötürü çok üzüntü duyacaklarına tabir edilir.

Rüyada Nişanlısını Başkasıyla Görmek

Rüyayı gören bireyin, geçmişte yaşadığı olaylardan ötürü bırakılıp gidilmekten ve terkedilmekten çok korktuğuna yorulur.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim