NRüya Tabirleri

Nişanlıyı Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Nişanlıyı Görmek

Rüyada nişanlıyı görmek anlamı, rüyada görülen nişanlının durumuna bağlı olarak iki farklı şekilde yorumlanır. Rüyada nişanlıyı üzgün görmek anlamı, sıkıntılı ve kötü olayların yakın bir zaman içinde yaşanacağına, büyük üzüntülerin ve sorunların rüyayı gören bireyin iş hayatına kötü bir şekilde etki edeceğine, istenmeyen olayların yaşanacağına ve büyük kırgınlıklar olacağına alamet eder. Rüyada nişanlıyı sevinçli görmek anlamı, İş hayatında ve aile hayatında çok güzel ve huzurlu günlerin yaşanacağına, çok hayırlı olayların ve gelişmelerin ortaya çıkacağına ve aile hayatında çok hayırlı gelişmeler yaşanacağına kılavuz eder.

Rüyada Nişanlıyı Öpmek 

Rüyayı gören bireyin, iş hayatı içinde çok zor bir duruma düşen bir arkadaşına büyük bir yardımda bulunacağına, bu yardım sayesinde arkadaşının sıkıntısından kurtulmasına, üzüntüsünü ve endişesini üzerinden atmasına yardımcı olacağına ve hayırlı bir şekilde kendisini toparlayarak sorunlarından kurtulmasına yardım edeceğine ve bundan sonra başı her sıkıştığında yanında olacağına işaret eder.

Rüyada Nişanlıyı Hamile Görmek 

Rüya sahibinin, iş hayatında çok sıkıntılı zamanlar geçirdiği bir dönemde çok büyük sorunlar ile başa çıkmaya çalıştığına ancak bir türlü bu durumdan kurtulamadığına, çok zor durumlara düştüğüne ama yakın bir zaman içinde alacağı çok hayırlı ve güzel haberler sayesinde büyük başarılar kazanacağına ve işlerini düzelteceğine rivayet eder.

Rüyada Nişanlıyı Dövmek 

Rüyayı gören bireyin, sıkıntılı dönemler geçiren bir akrabasının, bu sıkıntısından ve içinde bulunduğu kötü durumdan kurtulması için kendisine yardım edeceğine, bu yardım sayesinde çok büyük kazançlar etmesine ve işlerini eski haline döndürmesine destek olacağına ve uzun zamanda ve andan beri yaşadığı umutsuzluğu ortadan kaldıracağına alamet eder.

Rüyada Nişanlıyı Aldatmak 

Rüya sahibinin, istemeden girdiği bir işte çok kötü bir şekilde zarara edeceğine ve kötü zamanlar geçireceğine tabir edilir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Puanımız
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com