NRüya Tabirleri

Not Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Not Görmek

Rüyada not görmek anlamı, bireyin alacağı bir uyarıya işaret eder. Özelikle iş hayatında alınacak ikazlara, bireyin sorumluluklarını çok daha iyi bir şekilde yerine getirmesi gerektiğine, aile hayatında da anlayışlı, hoşgörülü ve sevdiklerinin fikirlerine önem veren biri olması gerektiğine dair uyarı veren bir rüyadır. Not gören kişiler yanlış adımlar atmak üzeredirler ve sevdikleri kişiler tarafından uyarılıp, doğru yola gelmeleri için yönlendirilirler. Not görmek anlamı evli kişiler için ayrılık düşüncesinin gündeme gelmesi, ikili arasında anlaşmazlıklar olduğuna da alamettir. Bu rüya bazen devlet ile ilgili bir konuda mahkemelik olunacağına ve bireyin bu dava sonunda zarar göreceğine, maddi olanaklarını yitirip, alıştığı hayat düzeninin çok aşağısında bir yaşama sahip olunacağına alamet eder.

Rüyada Üstü Yazılı Bir Not Görmek

Görülen notun üzerindeki yazılar okunuyorsa rüya bu şekilde ele alınıp, o sözlerin doğrultusunda yorumlanmalıdır. Rüya sahibi eğer gördüğü notta yazılı olanları hatırlamıyor veya okuyamıyorsa, bu rüyayı hayatı ile ilgili bir uyarı şeklinde ele almalıdır. İslami olarak da kişiye verilen bir ihtardır ve çok fazla günah işlendiğinin, dini vecibelerin yerine getirilmediğinin, bu şekilde giderse bireyin başına çok sayıda felaket geleceğinin uyarısıdır. İş yaşantısı için de yazılı not görmek anlamı, işten çıkarılmaya, hak edilenin alınamamasına ve borçların artmasına kılavuz eder.

Rüyada Not Yazmak

Evli kimseler için fikir ayrılıkları yaşanacağına ve eşler arasında kötü sözler sarf edileceğine işaret eder. Not yazdığını gören kişi yakın bir tanıdığına veya sevdiği bir insana yardım etmek için uğraşır, ona hayatını düzeltmesi için fırsat tanır.

Rüyada Not Görmenin Psikolojik Yorumu

Haksızlığa uğrayan ve bunu ifade etmekte zorlanan, söyleyecek sözleri olan ancak sürekli olarak her şeyi içine atan kişilerin psikolojilerini yansıtır. Çocukluğunda pek çok sıkıntı yaşamış ve ailesi tarafından haksızlıklara, şiddete maruz kalmış insanların gerçek hayatlarında o kişilerden intikam almak istemelerinin de ifadesidir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim