NRüya Tabirleri

Noter Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Noter Görmek

Rüyada noter görmek anlamı, yapılan işlerde onay almak ve yöneticilerin, patronların gözüne girmek suretiyle terfi etmenin habercisidir. Kişinin hayatında yasa dışı unsurlar bulunmadığı gibi, günah işlememek için özen gösterildiğini, insanlara her zaman eşitlikçi ve adil davranıldığını ifade eden rüya, kaymakamlık, valilik, avukatlık gibi mesleklerde başarılı olunacağına, bireyin seçeceği meslekte isim yaparak herkesin takdirini, saygısını toplayacağına tabir edilir. Akrabalarla miras taksimi yapmak için bir araya gelmenin ve mevcut malları paylaşmanın işareti olduğu gibi, anne ve babadan alınacak yüklü bir parayla kendi işini kuracak olmaya da yorumlanır. Noter görmek anlamı devlet makamlarında görev almak yahut resmi sınavlara girerek hayatını değiştirmek, mülakatlarda etkileyici konuşmalar yapmak, insanların güvenini kazanarak yaşamak demektir.

Rüyada Notere Gitmek

Kurulan bir ortaklıkta bireyin sürekli şüpheye düşeceğine ve haksızlığa uğramaya yorulur. Aile içinde miras veya mal yüzünden çıkacak tartışmaların kavgaya dönüşerek kırıcı bir hal alacağına ve aile büyüklerine gönül koyulacağına, bireyin kendi başının çaresine bakacağına kılavuztir. Notere gitmek nikah kıymak manasına geldiği gibi, parasal konularda yapılacak her türlü paylaşımı, mal değiş tokuşunu yahut eldeki bir taşınmazın satılacağını da ifade eder. Sıkıntıya girmeden edinilen mala ve paraya da yorumlanır.

Rüyada Noter Olmak

Hak dağıtmak, herkese adil olmak için elinden geleni yapmak ve örnek kişi olmak demektir. Noter olan kişiler gerçek yaşamlarında insanların sorunlarını çözecek mevkilerde bulunurlar veya kamuya yarar sağlayan önemli işlerde görev alırlar. Yaşamını adalet için harcayan, sorumluluklardan kaçmayan, insanlara el uzatmaktan çekinmeyen yüce gönüllü biri olmaya da işaret eder.

Rüyada Noter Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüya sahibinin onaylanmaya ve insanlardan kendisini motive edici cümleler duymaya olan ihtiyacını belirtir. Küçük yaşlarda yaptıkları sürekli eleştirilen kimselerin yetişkinliklerinde insanlara güven duymakta zorlandıklarına ve sürekli kendilerinden daha fazlasını isteyen kişilere karşı öfke biriktirdiklerine de tabir edilir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim