PRüya Tabirleri

Palamut Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Palamut Görmek

Rüyada palamut görmek anlamı, zor, geçimi güç, ön yargılı ve huysuz bir kimsenin varlığına ve bu kimseden gelecek hayra işaret eder. Sert mizaçlı ve sert görünümlü bir kişi sayesinde kalkınmaya, maddi imkânlarını arttırmaya ve yine maddi anlamda güç elde etmeye işaret eder. Rüya sahibinin hiç beklemediği bir kişiden göreceği yardıma işaret ederken bazen de tam tersi şekilde yorumlanır ve şanssızlık, kısmetsizlik olarak değerlendirilir.

Rüyada Meşe Palamudu Görmek

Rüyada meşe palamudu görmek anlamı de palamut görmek anlamıle aynı şekilde tabir edilir ve rüya sahibinin çevresindeki pek de iyi huylu olmayan bir kişiden bir hayır göreceğine ve onun sayesinde bir kısmet alacağına kılavuz eder.

Rüyada Palamut Toplamak

Rüyada palamut toplamak, rüyayı gören bireyin sonradan başına bela olacak zenginliğe kavuşacağı anlamına gelir. Mal ve para sahibi olurken diğer yandan da huzurun, neşenin ve ağız tadının kaçacağına kılavuz eder. Hayır gelmeyecek varlığa yorulur.

Rüyada Meşe Palamudu Toplamak

Rüyada meşe palamudu toplamak, büyük ve önemli işlere girmeye, risk almaya ve rakiplerle karşı karşıya kalmaya tabir edilir. Rüya sahibinin büyük bir cesaretle girdiği bu işten alnının akı ile çıkacağına, başarı ve zafer elde edecek taraf olacağına işaret eder.

Rüyada Selvi Ağacı Görmek

Rüyada selvi ağacı görmek anlamı, iyiliğe, güzelliğe ve hayırlı olana yorulur. Rüya sahibinin sağlıklı  ve afiyette yaşayacağı güzel günleri olacağına yorulurken aynı zamanda ve anda kendisinden hayır ve vefa gelecek olan bir evlada işaret eder.

Rüyada Gürgen Ağacı Görmek

Rüyada gürgen ağacı görmek anlamı, uğur olarak kabul edilir ve rüya sahibinin parlak bir geleceği olacağına alamet eder. Uzun ve sağlıklı yaşamaya ve sorunların üstesinden gelme gücüne ve kudretine sahip olmaya yorulur.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim