PRüya Tabirleri

Palmiye Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Palmiye Görmek

Rüyada palmiye görmek anlamı yaşanacak rahat günlerden sonra rehavet içinde geçecek bir süreyi işaret ettiği gibi, işlerin yolunda olması nedeni ile rüya sahibinin keyfinin yerinde olacağını, ekonomik yönden de rahat olması sonucunda ailesiyle daha çok vakit geçireceğini alamet eder. Şanslı dönemde olan bireyin isteklerine ulaşmak için daha az çaba sarf edeceğine ve bundan sonraki adımlarında sonuca daha kısa yoldan ulaşacağına da yorumlanır. Palmiye görmek anlamı, tatile gitmek veya tatil beldelerinden birinden yazlık bir ev satın almak anlamına da gelir.

Rüyada Palmiye Diktiğini Görmek

Evinin bahçesine palmiye ağacı diktiğini görmek anlamı, küçük bir ev almak veya araba sahibi olmak anlamına gelir. Aynı zamanda ve anda küçük bir işi büyütmek, geliştirmek ve zamanla daha çok gelir elde edilecek bir ekmek kapısı açmak şeklinde de yorumlanır. Hayır yapmayı seven rüya sahibinin özellikle yetim çocuklara yapacağı maddi desteğin de tabiridir.

Rüyada Palmiye Kesmek

Hayra yorulmadığı gibi, şanssızlıkların bireyin yakasını bırakmadığı bir dönemi işaret eder. Geçmişte yapılan yanlış bir hamlenin bireyin bugünlerini ve geleceğini olumsuz yönde etkilemesinden dolayı gergin günler yaşanacağını tabir eder. Bahçesindeki palmiyeyi kestiğini görmek anlamı gelirin düşmesine ve ekonomik dar boğaza alamettir.

Rüyada Palmiye Fidanı Almak

Kendi çabaları ile bir yerlere gelmeye çalışan rüya sahibinin elinden tutacak yaşlı bir kimsenin varlığına alamettir. Özellikle iş konusunda doğru metotlerle çalışmanın sonucunda verimin artacağına, bireyin tek başına başladığı işinde giderek pek çok kişiye de maaş verecek düzeye geleceğine kılavuz eder.

Rüyada Palmiye Görmenin Psikolojik Yorumu

Tembellik içinde olan kişilerin, yaşama karşı mücadele etmek yerine hazıra konmak istemelerini, çaba göstermeden zengin olma hayalleri kurduklarını ve özellikle ailesinden kalan varlıkları düşünerek, onlara güvenerek bir hayat kurmaya çalıştıklarını ifade eder. Aşırı rahat tavırların ve vurdumduymaz kişiliğin ifadesi olarak da görülebilir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim