PRüya Tabirleri

Palto Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Palto Görmek

Rüyada palto görmek anlamı, yarınların aydınlık ve güzel, geleceğin parlak, şansın ve kısmetin de çok açık olacağına işaret eder. Rüya sahibinin hayatından yana yüzünün güleceği, hayallerinin, dileklerinin ve dualarının kabul olacağı, iyi olmaz denilen hastalıklarının iyileşeceği, kapanmaz denen gönül yaralarının kapanacağı, işlerinin yoluna gireceği, bereketin, bolluğun ve nurun üzerine yağacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Palto Giymek

Rüyada palto giydiğini görmek anlamı, rüya sahibinin zor günlerinde yanında olup gözyaşını silen, güzel günlerinden de kendisiyle birlikte şen kahkahalar atan, cefakâr, özverili, iyi kalpli, merhametli ve geniş yürekli bir bireyin varlığı ile açıklanır. Bu kimse rüya sahibinin can yoldaşıdır ve vazgeçemediğidir diye yorumlanır.

Rüyada Siyah Palto Görmek

Rüya sahibinin üzerinden elini çekmeyen, kendisi için hayır dualarını esirgemeyen, kendisi için gerek maddi gerek manevi tüm imkânlarını seferber edip, adeta rüya sahibi için yaşayan bir aile büyüğünün olduğu şeklinde ifade edilir.

Rüyada Beyaz Palto Görmek

Rüyada beyaz palto gören kişi, bir kimsenin rızası ve yardımı ile o bireyin malından, parasından ya da makamından faydalanarak, geçim sıkıntısından kurtulacak, kazanç elde edecek ve zor günlerini atlatmış olacak demektir.

Rüyada Palto Hediye Almak

Rüyada palto hediye almak, rüya sahibinin karşısına gülüşünden, bakışından ya da konuşmasından etkileneceği bir kimsenin çıkacağına bu kişi ile yakınlaşmak ve ona gönlünü açmak için elinden gelen her şeyi yapacağına yorulur.

Rüyada Palto Satın Almak

Rüyada yeni bir palto satın aldığını gören kişi bir kişiye gönül koyacak yani ona kırılacak ve küsecek demektir.Rüya sahibinin yere göre sığdırmadığı bir kişiye alınganlık edip, ona kırılacağına lakin durumu belli etmemek için elinden geleni yapacağına ve hiçbir şey olmamış gibi davranacağına kılavuz eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim