PRüya Tabirleri

Palyaço Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Palyaço Görmek

Rüyada palyaço görmek anlamı, dertlerini, sıkıntılarını, sorunlarını, üzüntülerini ve kederini içine atan, kimseye içini açmayan, her şeyi kendi kendiyle yaşayan ve dışarıya hiçbir şey belli etmeyen bir kişi ile tabir edilir. Rüya sahibinin çektiği cefaya, zahmete ve çileye rağmen, soranlara her şeyin kusursuz olduğunu söyleyen ya da hayatının alt üst olmuş olmasına rağmen sanki her şey yolunda gidiyormuş gibi davranan kimse olduğu yorumu yapılır.

Rüyada Palyaço Olmak

Rüyasında kendini palyaço olarak gören bireyin zorlu bir dönem geçireceğine, borçlanacağına, hastalanacağına ya da talihsiz olaylar yaşayacağına lakin gerçekleri ailesi üzülmesin diye başta ailesi olmak üzere sonrada akrabalarından ve komşularından gizleyeceğine tabir edilir.

Rüyada Palyaço Kıyafeti Görmek

Rüyada palyaço kıyafeti görmek anlamı de benzer şekilde tabir edilir. Rüya sahibinin mutlu gibi duran görünüşünün altında aslında ne kadar çok problem yaşadığı ve ne kadar büyük acılar çektiği gerçeği yatmaktadır diye yorumlanır.

Rüyada Kukla Görmek

Rüyada kukla görmek anlamı, rüya sahibinin alay konusu olacağı ve başkalarının kendisi ile eğleneceği bazı olaylara karışacağına tabir edilir. Kişi, çevresindeki bazı kimseler tarafından iyi niyeti nedeniyle kaba bir tabirle enayi yerine konacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Maskot Görmek

Rüyada maskot görmek anlamı, rüyayı gören bireyin canın sıkılmasına ve moralinin bozulmasına neden olacak bazı olaylar yaşanacağına kılavuz eder. Rüya sahibi huzursuz olacağı günler geçirecek ve neşesi bir süre yerine gelmeyecek demektir.

Rüyada Oyuncak Görmek

Rüyada oyuncak görmek anlamı, rüya sahibinin içinde hiç kötülük, kin, haset ve hile olmadığına, fesat, dedikodu ve art niyet nedir bilmediğine işaret eder. Barış ve sevgi yanlısı olduğuna herkesi içten duygularla kucakladığına, kapısına gelen ve zor durumda olan kişilerin yarısını sarmak için de elinden geleni yapacak kadar iyilik sever olduğuna yorulur.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim