Büyüler

Papaz Büyüsü Gerçek Mi? Papaz Büyüsü Hakkında Herşey

Tavsiye Edilen Medyum

Papaz büyüsü oldukça gerçek ve etkileri güçlü bir sihirdir. Geçmişten günümüze rahmani ilim sahibi papazlar ve medyumlar bu sihri yaparak birçok soruna çözüm bulabilmişlerdir. Ancak papaz büyüsünü yaptıran için çözüm olacağı gibi bazen büyük sorun haline de gelebilmektedir. Bağlama ve aşk büyüleri için en etkili yöntemlerden biri olarak kullanılan bu büyü için birçok açıdan bilgi toplanmalıdır. Özellikle ritüelleri ve sonuçları hakkında bilgiler daha temkinli olmanızı sağlayacaktır. Aşağıda yer alan bilgiler papaz büyüsü hakkında edinmeniz gereken bilgileri içermektedir.

En Tehlikelisi: Papaz Büyüsü

Alimler ve medyumlar için papaz büyüsü kara büyü olarak değerlendirilir. Kara büyü olarak değerlendirilmesi; kesin ve net sonuçlar vermesi ile ve etkisinin iyi/kötü çok güçlü olmasına bağlanılabilir. Papaz büyüsünün, büyü bahsi geçen her yerde çekinerek dile getirildiği bilinen bir gerçektir. Öyle ki büyü yaptıranlarda sonuçlarından tekrar dönmede zorluk yaşayabilmektedir. Özellikle büyünün yapıldığı kişi için tehlike asıl gösterir kendini. Etkileri o kadar yoğun ve keskindir ki, büyünün yapılma amacı kendini kesin çizgilerle gösterir.

Papaz Büyüsü Nedir?

Papaz büyüsü nedir, kara büyü müdür? Papaz büyüleri, insanoğlunun yaradılıştan beridir kötülük, kötülüğü iade maksadı ile kara büyü olarak bildiği ve kullandığı tehlikeli büyülerin örneğidir. Papaz büyüsü aşk ve bağlama büyülerinden farklı olarak zor yapılan bir büyüdür. Mutlaka medyum, papaz veya hoca tarafından; bu büyünün ilmine vakıf kişiler tarafından yapılmalıdır. Papaz büyülerinin etkili ve kalıcı olabilmesi ile beraber kesin sonuçlar ortaya çıkaran bir büyüdür. Güçlü tesiri ile bu büyünün uygulanma ve bozulma aşamaları medyum hoca tarafından devam edilmektedir.

Papaz Büyüsü Ne İçin Yapılır?

Papaz büyüsü, hemen hemen her duruma ve amaca göre yapılabilmektedir. Papaz büyüsünün gerekliliği esasen kesin ve etkili sonuçlar vermesine bağlı olarak yapılır. Bu yüzden papaz büyüsünün kullanım alanlarını sınırlamak doğru olmaz.

Papaz büyüleri özellikle; zulme, ihanete, adaletsizliği ve kötülüklere maruz olan kişiler sebep olanlara aynısını ya da daha kötüsünü yaşatmak amacı ile kullanılır. Yapılan bu büyülerse;

– Yapılan kişinin iradesine sahip olmak,

– Cinsel hayatında büyük sorunlar yaşatmak,

– Karşısındaki basiretsiz ve kör nitelikte davranış bozuğu olan birey haline getirmek,

– Kendinden yaşça küçük erkeğin basiretini bağlayarak evlenmeye razı etmek

gibi daha pek çok çeşitleriyle uygulanan bu durumlar, maksatları ile sık sık yapılan durumlar olmaktadır.

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Çok güçlü etkisi ve tehlikeli olmasına karşın büyünün yapılışı hakkında merakı olanlar için papaz büyüsü nasıl yapılır şeklinde yöneltilen soruya bu başlıkta değinilecek olursa; büyüyü uygulamak için her ilmine vakıf olan medyum -hoca gerekmektedir öncelikle. Daha sonrasında uygulanacak kişinin; saç teline, herhangi bir yerinden kıl parçasına, derisinden bir parça veya tırnağından bir parça gereklidir. Herhangi biri ile bile ritüel gerçekleştirilir. Ritüel içinse İbranice ve Suryanice dilleriyle tılsımlı sözcükler okunarak büyü yapılır. Her hoca için farklı şekillerde papaz büyüleri yapılır ancak hepsi de aynı şekilde ayini takım olarak bitirir. Ayrıca büyü için son aşamada sözcükler okunurken tekli sayılarda okunarak tamamlanır.

Papaz Büyüsü İçin Gereken Malzemeler

Papaz büyüleri için gereken malzemeler genelde hocanın bulundurduğu malzemeler olmaktadır(Rahmani bilgilerle dolu kitap, tılsım ve büyü sözcükleri bulunan sembolik malzemeler gibi.). Büyü yapılırken ihtiyaç duyulan bu malzemeler ile papaz büyüsünü gerçekleştirilir. Ancak bir de papaz büyüsü malzemeleri büyünün bozulma aşaması için uygulama tekniklerine göre çeşitliliği ile bulunmaktadır. Büyüyü yapacak medyum ya da hocanın malzemelere karar vermesi ile ritüeller düzenlenir.

Papaz Büyüsünün Etkileri Hakkında

Papaz büyülerinin etkilerini daha önce yapılan büyüler ile kıyaslayarak ya da büyünün tehlikeli işlemler doğrultusunda gerçekleştirildiğini düşünerek kıyaslamak kısmen doğru olmaktadır. Büyünün güçlü etkileri ve yoğun uygulamaları ile etkisi özdeşleştirilebilir. Ancak zorlu işlemlere tabi diğer büyüler için de söz konusu etkilerin güçlü olduğunu söylemek doğru olmaz. Bazı büyüler kesin sonuç vermezken papaz büyüleri normal büyülerin aksine katbekat sonuçlar verebilmektedir. Genelde etkilerine yönelik bilgiler ise;

Papaz büyüsü etkileri süresi; kesin olmamakla birlikte üç haftayı bulabilmektedir. Bu süre zarfında etkilerine dair belirtiler ortaya çıkmaya başlayacaktır.

– Önce belirti sonra da kesinlik kazanarak büyünün tamamı ile etkisinde olunur.

– Bozulana kadar etkileri devam etmektedir. Bozulmadığı taktirde kalıcı olarak devam eder.

yer alan bu durumlar ile gösterilebilir. Bu durumlarla etkilerin güçlü ve kesin olmaları, papaz büyüsünün etkileri hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlamaktadır. Bu sayede etkileri hakkında haberdar olarak büyüye bilinçli başvurmak doğru çözüm olacaktır.

Papaz Büyüsünü Evde Yapmaya Çalışmak

Papaz büyüleri kesin anlamda sonuç verebilmesi oldukça önemlidir. Kısmet sonuç veren ya da kalıcı olmayan etkisi papaz büyüleri birçok bakımdan ele alındığında yetersiz gerçekleştirilen büyüler olmaktadır. Eksik ritüel, malzeme eksikliği ve eksik okunan sözcükler büyüyü etkisiz kılan durumlar olmaktadır. Papaz büyüsünün kesin sonuç verebilmesi için tam teşekküllü gerçekleştirilmesi şarttır. Bu kapsamda evde yalnız başına uygulanmaması tavsiye edilir. Medyum -hoca tarafından gerçekleştirilmesi durumunda daha verimli sonuçlar elde edilir.

Papaz Büyüsü Bozulur Mu? Bozulursa Hangi Hoca Bozar?

Papaz büyüsüne maruz kalanların fark etmesi durumunda aklına takılan sorular; ” Papaz büyüsü bozulur mu ” ve ” papaz büyüsü bozan hoca kimlerdir ” şeklinde olmaktadır.

Papaz büyüsünü yapan kişilerin birçok kesim tarafından papazlar olarak bilindiği bir gerçek olmaktadır. Büyünün ismi itibari ile uygulayabilecek tek kişilerin papaz olması ve aynı şekilde bozacak tek kişinin papaz olması düşünülmektedir. Ancak papaz büyüsü büyünün her sırrını bilen ve ilmine vakıf hocalar tarafından da gerçekleştirilebileceği bir gerçektir. Bozacak medyumun -hocanın papaz büyüsüne dair her konuda sırra vakıf olmaları gerekmektedir. Bu sayede büyüye maruz kalanlar büyünün etkisinden kurtulabilmektedir.

Papaz Büyüsünü Bozma Yöntemleri

Papaz büyüsü nasıl bozulur? Öncelikle bilinmesi gereken bir detay; papaz büyülerinin etkilerinin sınırsız olduğuna yönelik olmasıdır. Fark edilmeyen bir papaz büyüsü etkisini bir ömür boyu sürdürebilir. Bu durumda etkisi altında olan kişi ömrü boyunca fenalık ve kötülüklere maruz bir hayat geçirir. Buna istinaden papaz büyüsünün etkisi altında bulunduğunu hisseden bir kişi mutlaka medyuma sorarak veya belirtileri hakkında içerik takip ederek haberdar olabilir ve büyüyü üzerinden atabilir. Bunun için medyum.net sitesinde en iyi medyum kimse ona sorma imkanının kullanıcılarına sağlamaktadır.

Papaz büyüsünü bozma yöntemleri temel olarak dualara bağlı olmaktadır. Allah’ın buyruğu ile dua eşliğinde fenalık ve kötülüklerden dualar ile kurtulabilir. Bu dualar;

– Ayetel Kürsi: Fenalık ve kötülüklerden korunma duası olarak ayetel kürsi en etkili büyü bozmada yöntemdir. Bu sayede kem gözlerden sakınarak da korunma sağlanır. Sık sık ayetel kürsi okunarak papaz büyüsü bozulabilir.

– Felak Suresi: Büyü konularında etkili yöntem olmaktadır. Etki gücü düşünülmeden kıbleye doğrularak 9 defa surenin okunması durumunda büyü etkisini kaybeder.

– Nas Suresi: Geçmişten günümüze her alimin kullandığı yöntemdir. Nas suresi sayesinde papaz büyüsünün ve üç harflilerin etkisinde kalanların çözüm buldukları suredir, Nas suresi.

– Esma-ül Hüsna: Allah’ın 99 ismi büyüyü şüphesiz etkisiz kılan etkili çözümlerdendir. Tekrar tekrar isimlerin tekrarlanması ile büyü def edilir. Uzun süre boyunca da yapılacak büyüleri etkisiz kılar.

şeklinde yer alıyor. Dua yöntemi ile papaz büyüsünden kurtularak ruhunuzu korumaya odaklanmak olursunuz.

Bu yazı faydalı oldu mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın..!

Ortalama Puan / 5. Oy sayısı:

Maalesef, bu yayın sizin için yararlı değildi!

Hadi bu yazıyı geliştirelim!

Sitemizin Önerdiği Güvenilir Medyum Murat Osman Hoca
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Ben 35 yaşında 2 yıllık evliyim. Papaz büyüsü yaptırmak istiyorum. Cinsel yoldan eşime yeterli gelmediğimi düşünüyorum. Bunu eşimde belirti. Geçen gece yaptıktan sonra uykusunda bi şeyler mırıldandı . Bende ona uyandım . Eskisi gibi olamdığını söyledi daha fozla konuyu açmak istemiyorum. Hocam sizinle ihtibata gecicem.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı