PRüya Tabirleri

Para Çaldırmak Rüya Tabirleri

Rüyada Para Çaldırmak

Rüyada para çaldırmak, rüya sahibinin kendisine özel olan kişisel meselelerin başkaları tarafından öğrenileceğine işaret eder. Kişi, ne kadar içinde yaşamaya çalışırsa çalışsın yine bazı şeyleri dışa vurma zayıflığına düşecek ve aslında kendisine kalmasını istediği konularda kendi kendini istemeden de olsa ele verecek demektir. İstese de ketum olamayacak, içi dışı bir olan bir insanın varlığına işaret eder.

Rüyada Kâğıt Para Çaldırmak

Rüyasında kâğıt para çaldırdığını gören bireyin ağzından bir söz kaçıracağı anlamına gelir. Kişi kendisi ile ilgili bilinmeyen bir gerçeği ya da bilgiyi bir anlık dalgınlığı nedeni ile söyleyerek, onun ortalığa yayılmasına neden olacak demektir.

Rüyada Çantadan Para Çaldırmak

Rüyayı gören bireyin uzun zamanda ve andan beri içine attığı, kendine dert ve ağırlık yaptığı, çekindiği ve dışlanacağı düşüncesi ile kimseyle paylaşmadığı ve sadece kendisini ilgilendiren bir şeyi artık daha fazla taşıyamayacağına ve onu çevresindekilere anlatacağına rivayet edilir.

Rüyada Cüzdandan Para Çaldırmak

Rüyada cüzdandan para çaldırmakla, çantadan para çaldırmak aynı anlama gelir ve benzer şekilde açıklanır. Rüya sahibinin cefakâr oluşu nedeni ile sustuğu ama yüreğine oturan konuları zamanı ve yeri geldiği için bir bir söyleyeceğine ve tabir yerindeyse onları kusarak rahatlayacağına alamet eder.

Rüyada Altın ve Para Çaldırmak

Bir kişi rüyasında hem altınlarını hem de parasını çaldırdığını görürse eğer o kişi tüm bildiklerini, yaşadıklarını, gördüklerini ve öğrendiklerini geç de olsa çevresindekilerle paylaşacaktır diye kabul edilir.

Rüyada Para Kaybetmek

Rüyayı gören bireyin bir engelle karşılaşacağına bu durumun kendisini uğraştıracağına lakin şükür ki büyük bir sorun haline gelmeden kolaylıkla giderileceğine tabir edilir. Küçük, ciddi olmayan lakin yine de kafa yoracak bir meselenin baş göstereceğine rivayet edilir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim