PRüya Tabirleri

Para Çekmek Rüya Tabirleri

Rüyada Para Çekmek

Rüyada para çekmek, çok hızlı gelişen olaylara ve bireyin zamanla yarışacağı bir döneme girdiğine alamettir. Rüya sahibinin iş alanı ve mesleği ile alakalı her türlü eğitime hazır olduğunu işaret ederken, diğer yandan kendisini keşfe çıkan rüya sahibinin maddi kaynaklarını da kişisel gelişimine yönelteceğini ifade eder. Verimli ve kaynakları zengin bir çalışma ortamına sahip olunduğunu, daha iyi koşulların sağlanacağını ve rüya sahibinin stresinden kurtulacağını bildirir. Para çeken kişi işsizse işe girer. Genellikle memuriyetle ifadelendirilen rüya, müjdeli haberler almak, para sorunlarına tamamen çözüm bulmak ve refaha ermek manasındadır. Kurulacak bir işte aile ve akraba üyeleriyle beraber çalışmak, tüm ailenin para kazanmasına ve maddi durumunu düzeltmesine olanak tanımak anlamına gelir.

Rüyada Para Kaybetmek

Kağıt para kaybetmek iş değişikliği demektir. Kişiye yeni bir görev verileceği, sorumluluklarına bir yenisinin ekleneceğini ifade eden rüya çok kararlı olunan ve gözü kara şekilde girişilen bir işten umduğunu bulamamak, hayal kırıklığına uğramak manasındadır. Bozuk para kaybetmek iyiye yorulur ve dertten, sıkıntıdan, stresten kurtulmak, daha rahat yaşamak şeklinde tabir edilir. Kişiye ayak bağı olan veya sürekli kendisini engelleyen biriyle araya mesafe koyarak huzura ermek, sakin bir hayat sürdürmek demektir.

Rüyada Para Bulmak

Bozuk para bulmak ufak tefek dertlere alamettir. Rüya sahibinin canını her şeye sıkacağı bu dönemde alıngan davranışlarının artacağını ve bu yüzden sevdiklerine karşı anlayışlı olmakta güçlük çekeceğini bildirir. Kağıt para bulmak iş hayatını yeni baştan düzenlemek için fırsat elde etmek ve herkesle iyi geçinmek demektir.

Rüyada Para Çekmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin özlediği veya oluşturmak istediği bir hayat düzeni olduğunu, konfora düşkünlüğünü ifade ederken diğer yandan emeklerinizinkarşılığını tam olarak alamadığını düşünen kimselerin de ifadesidir. Rüya sahibinin elde ettiklerinden daha fazlasını hak ettiğine olan inancını temsil eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Facebook’ta Twitter’da Google+’da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

İsim

E-mail

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu