PRüya Tabirleri

Para Saymak Rüya Tabirleri

Rüyada Para Saymak

Rüyada para saymak, rüya sahibinin hayatında sürpriz gelişmelerin ve çok hayırlı olayların yaşanmasına kılavuz eder. Rüya sahibi asgaride tuttuğu hayallerinin, ideallerinin ve hedeflerinin sorunsuz ve kusursuz olarak gerçekleştiğini görecek ve çok mesut olacak demektir. Rüyada para saymak, rüya sahibinin küçük girişimlerle başladığı işlerin, olabileceğinin en iyisi olması ve rüya sahibine büyük kazanç getirmesi şeklinde de tabir edilir. Rüyada para saydığını gören bireyin hayatı her zaman güzel gelişmelere gebedir.

Rüyada Para Saydığını Görmek

Büyük bir mutluluk yaşamaya ve işlerde zafer kazanmaya kılavuz eder. Rüya sahibi kendisine büyük yarar getirecek olan işlere girecek ve elinden gelenin en iyisini yaparak, üstün başarıları sayesinde herkesin tercih edeceği ve aynı zamanda ve anda da takdir edeceği kişi olacaktır diye ifade edilir.

Rüyada Bozuk Para Saymak

Gerçek hayattaki anlamı ile benzerlik gösterir. Rüya sahibinin maddi olarak rahata kavuşmasına, alacaklı olduğu kişilerden alacağını tahsil etmesine ya da yaptığı işin karşılığını almasına işaret eder. Bazen de maaş günün yaklaştığı şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Para Biriktirmek

Rüya sahibinin yapmak istediği iş ve bu işte çok zengin olmasını sağlayacak kadar başarılı olması şeklinde tabir edilir. Yani zenginlik anlamına gelir. Aynı zamanda ve anda da şans ve kısmet olarak yorumlanır.

Rüyada Birinden Para Almak

Rüya sahibinin hakkını alması anlamına gelir. Rüyasından birinden para aldığını gören kişi hak ettiği bir parayı alacak demektir.

Rüyada Milli Piyangodan Para Çıkması

Rüya sahibinin hayatı boyunca başarı göstermesine, niyet ettiği ve girdiği her işte muvaffak olmasına ve hayır görmesine kılavuz eder.

Rüyada Para Cüzdanı Görmek

Rüya sahibinin hem kasası hem de gönlü olarak tabir edilir. Rüya sahibi gözü gönlü bol, eli açık kişidir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim