PRüya Tabirleri

Para Vermek Rüya Tabirleri

Rüyada Para Vermek

Rüyada para vermek,  maddi anlamda güç sahibi olmaya ve ömür poyu para sıkıntısı çekmemeye rivayet edilir. Rüya sahibinin kolay şekilde para kazanacağına, lüksünün ve rahatının yerinde olacağına, ayrıca geçim derdi nedir bilmeyeceğine alamet eder. Şans ve bereket kapılarının hiçbir zaman kapanmayacağına, kısmetin bir dönem için değil daimi olacağına, rüya sahibinin dünya mallarından ve nimetlerinden yana gözünde hiçbir şeyin kalmayacağına tabir edilir.

Rüyada Kâğıt Para Vermek

Rüyada kâğıt para vermek, bolluk ve bereket anlamına gelir. Rüya sahibinin işlerinin açılacağına ve büyüyeceğine, emeklerinizinkarşılıksız kalmayacağına, alın terinin karşılığını alacağına ve varlık içinde bir hayat süreceğine işaret eder.

Rüyada Bozuk Para Vermek

Rüyada bozuk para vermek, rüyayı gören bireyin gelirinin artacağına, maddi problemlerinin tamamen ortadan kalkacağına, bundan sonra istediği gibi rahat rahat harcama yapacağına ve para sıkıntısı çekmeden geçinebileceğine kılavuz eder.

Rüyada Para Almak

Rüyada para almak rüya sahibinin şansının döneceği ve hayatı boyunca kendisini bırakmayacağı şeklinde yorumlanır. Kişi, geleceği için hayırlı adımlar atacak ve uzun vadede bu girişimleri sayesinde zenginliği yakalayacak demektir.

Rüyada Para Dağıtmak

Rüyada para dağıtmak, rüya sahibinin elinin bollaşacağına, hanesine giren gelirin önemli oranda artacağına, alacaklarını tahsil edeceğine ve bunu sermaye yaparak ticaret hayatına atılarak tam bir ticaret ehli olmayı başaracağına ve yanında çok kişiye iş verip ekmek yedireceğine rivayet edilir.

Rüyada Sadaka Vermek

Rüyasında sadaka verdiğini gören kişi, hem maddi hem de manevi anlamda ihtiyacı olan kadarından fazlasını elde edecek demektir. Rüya sahibinin tahmininden de fazla başarılı olacağına ve hesapladığının çok daha üstünde kazanç elde edeceğine bu sayede hem keyfinin, moralinin, ağız tadının hem de gücünün yerine geleceğine yorulur.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim