PRüya Tabirleri

Paraşüt Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Paraşüt Görmek

Rüyada paraşüt görmek anlamı, daha ziyade rüya sahibinin mali işleri ile tabir edilir. Rüyayı gören bireyin, elinin ve gönlünün çok bol olduğuna lakin bazen bu durumu çok abartıp kendine zarar verdiğine işaret eder. Kişi, bazen fazlaca cömert davranıp, elindekileri kolaylıkla savuruyor kendisini ve yarınlarını hesaba katmıyor demektir. Gereksiz yere para harcayan ve savurgan olan bir bireyin varlığına işaret eder. Bazen de rahatlık ve kolaylık anlamına gelir.

Rüyada Paraşüt ile Atlamak

Rüyasında paraşüt ile atladığını gören bireyin rüyası,hiç beklemediği bir anda kendini hiç bilmediği, tasarlamadığı ve planlamadığı bir işin içinde bulacağına kılavuz eder. Rüya sahibi, bir tesadüf sonucu ya da hasbel kader, kendini bir görüşmenin ortasında bulabilir.

Rüyada Paraşütün Açılmaması

Bir kimse rüyasında bir paraşüte biner ve o paraşütün açılmadığını görürse eğer, inandığı yoldan ayrılır. Rüya sahibi doğru bildiği yolu bırakacak, hiç bilmediği yeni yollara sapacak lakin seçimleri konusunda hataya düşüp bir hayli zor günler geçirecek demektir.

Rüyada Paraşütle Atlayan Birini Görmek

Rüyada paraşütle atlayan birini ya da birilerini görmek anlamı aynı şekilde tabir edilir.Rüya sahibinin kurnaz davranarak bazı kimselerin dikkatini çekmeyi başaracağına ve istediği işi bu şekilde kapacağına işaret eder.

Rüyada Paraşütle İnmek

Rüyada paraşütle inmek mutluluk anlamına gelir. Rüya sahibinin derdinden ve kederinden kurtulacağına, hafifleyeceğine, huzurunun, neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine kılavuz eder.Rahata ermeye tabir edilir.

Rüyada Paraşütle Uçtuğunu Görmek

Rüyasında paraşütle uçtuğunu gören kişi, keyifli günler geçirecek, yaşadığı stresi atacak, kafasını dinleyip deşarj olacaktır diye yorumlanır. Dertlerin yükünden kurutulmaya, ferahlık ve esenlik bulmaya tabir edilir. Rüyayı gören bireyinhayatında güzel ve mutluluk verici değişiklikler yaşanacağı anlamına gelir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim