PRüya Tabirleri

Parçalanmak Rüya Tabirleri

Rüyada Parçalanmak

Rüyada parçalanmak, rüyayı gören bireyin, işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına, büyük sorunların yaşanacağına, sıkıntılarının daha da artacağına, sevdiği kişilerden bazı konularda ihanet göreceğine, eline geçen fırsatların boşa çıkacağına, kazancının gün geçtikçe daha da azalacağına, kendisini çok zor zamanlar içinde bulacağına ve işlerine ve çalışmalarına zarar veren bazı kişilerin varlığına kılavuz eder.

Rüyada Parçalandığını Görmek

Rüyayı gören bireyin, yakın zamanda ve anda işlerinin daha büyük sorunlar yüzünden bozulacağına, kendisini çalışmalarından ötürü kıskanan ve çekemeyen kişiler tarafından elini attığı işlerin baltalanacağına, zaman içinde başına açılacak bazı belalardan ötürü zararlı işlerle uğraşmak zorunda kalacağına ve hayatının aksayacağına işaret eder.

Rüyada Ayın Parçalandığını Görmek

Rüya sahibinin, işlerinin daha kötü bir durumlara düşeceğine, kazancının yakın zaman içinde gitgide daha da azalacağına, yaşayacağı bazı olaylardan ötürü ailesi ile arasının açılacağına, zaman içinde istediği şeyleri gerçekleştirmek için çok büyük şeyler feda etmesi gerektiğine ve bulunduğu mevkiden bazı kişilerin yalanları yüzünden azledileceğine alamet eder.

Rüyada Güneşin Parçalandığını Görmek

Rüyayı gören bireyin, uzun yıllar bekledikten, büyük emekler verdikten ve çok büyük bedeller ödedikten sonra girdiği bir işte zarara uğrayacağına, evlendiği hayırlı kısmet ile yakın zaman içinde aralarının açılacağına ve sabırlı bir şekilde yaptığı zor bir işte zarar edeceğine tabir edilir.

Rüyada Kuranın Parçalandığını Görmek

Rüya sahibinin, iş hayatı içinde kurduğu herşeyi kısa süre içinde kaybedeceğine, emeklerinizinboşa çıkacağı bir işe gireceğine, günden güne sorunlarının artacağına ve sevip saydığı bazı kişilerden alacağı yardıma rağmen işlerinin kötüleşeceğine rivayet eder.

Rüyada Telefonun Parçalandığını Görmek

Rüyayı gören bireyin, kendisini çok üzecek ve sıkıntıya sokacak bazı haberler alacağına, sorunlarının günden güne artacağına kılavuz eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim