PRüya Tabirleri

Pardesü Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Pardesü Görmek

Rüyada pardösü görmek anlamı, iyiliğe, güzelliğe hayra ve zenginliğe kılavuz eder. Rüya sahibinin çok bereketli bir dönem geçireceği, hayatının da kolay ve iyi şekilde ilerleyeceği anlamına gelir. Dertlerin, sıkıntıların ve borçların azalması, rüya sahibinin umutlu ve keyifli olması şeklinde tabir edilir. Rüyada pardösü görmek anlamı, rüyayı gören bireyin hayatının en güzel günlerinin yaşanacağı, imkânsızlıkların biteceği ve işlerin hafifleyeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Pardösü Giymek

Rüyasında pardösü giydiğini gören bireyin hayalleri gerçekleşecek demektir. Bu rüyayı gören bireyin hayatında büyük sürprizler, müjdeli haberler ve hayırlı gelişmeler olacağı anlamına gelir. Şansın, bereketin ve kısmetin de bu süreçte hep açık olacağı şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Pardösü Almak

Rüyada pardösü almak, rüya sahibinin isteği doğrultusunda birkaç kişi ile bir araya gelerek bir iş yapacağına işaret eder. Rüyayı gören bireyin teklifi ile bir araya gelecek ve birbirine olan güvenleri konusuna şüpheleri olmayan kişilerin aynı görüş üzerinde birleşerek bir işe koyulacağı anlamına gelir. İşin sonu hayırlıdır.

Rüyada Pardösü Kaybetmek

Rüyada pardösü kaybetmek, bireyin yaşayacağı hayal kırıklığı ve hüsran olarak ifade edilir. Rüyayı gören bireyin güvendiği bir kimseden yana darbe yemesine ya da garanti gözüyle baktığı bir iş konusunda yanılmasına ve bu nedenle de çok üzülmesine kılavuz eder.

Rüyada Siyah Pardösü Görmek

Rüyada siyah pardösü görmek anlamı, rüya sahibinin kendisine duyduğu öz güvene işaret eder. Kişi, bu sayede kafasındaki planları ve projeleri dışardan gelen olumsuz yorumlardan hiç etkilenmeden gerçekleştirme cesaretine de sahip olacak demektir.

Rüyada Eski Pardösü Görmek

Rüyada eskimiş, solmuş ve yıpranmış bir pardösü görmek anlamı, rüya sahibinin düşünmeden hareket edip sonra da zor durumda kalıp, kara kara işin içinden nasıl çıkacağına düşünmesi ile yorumlanır.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim