PRüya Tabirleri

Parfüm Almak Rüya Tabirleri

Rüyada Parfüm Almak

Rüyada parfüm almak farklı şekillerde yorumlanır. Parfüm genellikle güzel kadının sembolüdür. Bu nedenle rüyasında parfüm alan kişi eğer bekarsa evlenir, evli işe eşi ile hoş bir geçimi olur. Alınan parfüm güzel kokmuyorsa dışı güzel ama içi kötü olan bir kadınla ilişkiye girme anlamına gelmektedir. Güzel kokulu parfüm ise güzel aynı zamanda ve anda karakter olarak da iyi, ahlaklı bir kadının sembolüdür. Güzel koku daima iyi ve güzel ahlak olarak adlandırılır. Rüyasında parfüm satın alıp daha sonra şişenin kırıldığını görmek anlamı, sevgilinizle aranızda çıkacak problemlerin göstergesidir. Rüyada güzel şişeli parfüm satın almak genellikle dış görünüşe önem verdiğinizin bu nedenle ileride bazı üzüntüler yaşayacağınızın habercisidir.

Rüyada Parfüm Satmak

Rüyada parfüm satan kişi eğer kadınsa çok kısa bir süre içerisinde zengin ve her şeyiyle istediği gibi bir erkekle evlenir. Bu rüya dünya hayatının süslerine ve zevklerine de alamettir. Böyle bir rüyayı gören kişi, kendisini tamamen dünyevi olana, dünyevi zevk ve eğlencelere kaptırır. Aynı zamanda ve anda evlilik, nişan gibi organizasyonlar anlamına da gelmektedir. Rüyasında hoş kokulu parfümler satmak ahlakınızla herkesin dikkatini çektiğinizin ve çevrenizdeki kişilerin size imrendiğinin göstergesidir.

Rüyada Parfüm Şişesi Görmek

Rüyada görülen parfüm şişeleri güzel kokulu ve güzel görünümlü kadındır. Evlenmek isteyen veya yalnız olan bir erkek böyle bir rüya görse kısa sürede muradına nail olur. Bazen de bu rüya dünyada istek ve arzularınızın gerçekleşeceği anlamındadır.

Rüyada Parfüm Almanın Psikolojik Tabiri

Rüyada parfüm almak, bireyin güzele ve hoş olana meylini ve isteğini gösterir. Bu rüyayı gören kişi ruhsal manada zarif ve kibar bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda ve anda da kırılgan ve çabuk pes eden bir karaktere de sahiptir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim