PRüya Tabirleri

Parfüm Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Parfüm Görmek

Rüyada parfüm görmek anlamı bireyin hayatının oldukça romantik ve duygusal bir döneme gireceğine, bu nedenle de yoğun bir ilişki trafiği yaşayacağına kılavuz eder. Rüya sahibi bu romantik dönemde biraz hovarda, biraz hercai olacak, hızlı ama keyifli günler geçirecek demektir. Bu dönem rüya sahibi için sürekli değil, gelip geçici bir dönemdir. Rüya sahibi bu dönemde büyük keyif alacak, bu dönemin tadını doyasıya çıkaraktır.

Rüyada Parfüm Şişesi Görmek

Rüya sahibinin dikkatini çekecek ve kendisini cezp edecek bir olayla karşılaşmasına ve merakını gidermesi için o olayın peşine düşmesine işaret eder.

Rüyada Parfüm Hediye Almak

Rüya sahibi için yapılacak olan çöp çatanlık anlamına gelir. Rüya sahibi âşık olduğu kişiye ilanı aşkı büyük bir jest aracılığıyla yapacak ve birilerinden bu konuda yardım isteyecek diye tabir edilir.

Rüyada Parfüm Koklamak

Rüyada parfüm kokladığını gören kişi kendisi için heyecan verecek, ilgisini çekecek ve kendisine eğlenceli gelecek bir şeyle karşılaşacak ve onun peşinden hiç düşünmeden, ne pahasına olursa olsun gidecek demektir.

Rüyada Parfüm Sıkmak

Rüya sahibinin yeni başlangıçlar yaşayacağı ve yeni kişilerle tanışarak yeni ortamlara gireceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Parfüm Almak

Rüya sahibinin âşık olduğu ve hayatını birleştirmek için hayalini kurduğu kimseye işaret eder. Aynı zamanda ve anda çocuk özlemi duyan çiftlere kılavuz eder.

Rüyada Parfüm Dökmek

İyi olan ya da hayırlı olan şeylerde kılavuz etmez, bilasik kötü haber tellalcısıdır. Rüya sahibinin çok sevdiği bireyin acısını görmesine ve onsuz kalmasına yorulur. Rüya sahibi için dayanılması çok zor bir acı ve büyük bir kayıp olarak yorumlanır.

Rüyada Deodorant Görmek

Rüya sahibinin tuttuğunu koparan kişi olduğu şeklinde yorumlanır. Kişi için mutluluğun anahtarıdır. Rüya sahibi hayatı boyunca hiç mağlup olmayacak demektir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Hemen Ara