PRüya Tabirleri

Parfüm Koklamak Rüya Tabirleri

Rüyada Parfüm Koklamak

Rüyada parfüm koklamak, dünyevi, zevklere ve mutluluklara alamettir. Rüyada güzel bir parfüm koklayan kimse dünya zevklerini tadar ve mutlu bir hayat sürer. Rüyada kötü kokulu bir parfüm koklamak size uygun olmayan birini seveceğinize veya evleneceğinize; kötü bir parfüm sürmek de yine hayırsız olaylara ve faydasız ilime kılavuz eder. Rüyada parfüm süren kimse, gizli bir olayı açığa çıkarır veya bu rüya size söylenecek bir sözün ya da dedikodunun habercisidir. Rüyada bileğine sürdüğü parfümü koklayan, hayırlı bir mal kazanır. Rüyada deodorant görmek anlamı veya koklamak, dünya nimetlerine, eğlenceli geçecek günlere ve isteklerinize kavuşmaya yorumlanır.

Rüyada Esans Görmek

Rüyada görülen esans genellikle sırlara ve bu sırların insanlar arasında yayılmasına alamettir. Esans süren kimseye gizli bir söz ulaşır. Başkasına esans sürmek, sizden çıkacak bir dedikoduya, size esans sürüldüğünü görmek anlamı, size söylenecek bir sırra yorumlanır. Rüyada aile fertlerinizden veya akrabalarınızdan birinin esans sürmesi onlara ait bir sırrı öğreneceğinize, akrabalarınızdan birine esans sürmek ise onunla birlikte yapacağınız bir işe yorumlanmaktadır.

Rüyada Parfüm Görmek

Rüyada görülen parfüm genellikle kadınlara alamettir. Rüyasında parfüm satın alan yakın zamanda ve anda güzel ve iffetli bir hanımla evlenir. Kadınlar içinse bu rüya zengin bir adamla nikahlanmak anlamına gelir. Rüyasında pahalı bir parfüm satın alan ve süren kimse, dünya hayatında büyük nimetler elde eder ve hayal bile edemeyeceği büyük menfaatlere ulaşır. Rüyada ucuz parfüm ise, az bir kazanca veya mala, parfümün kokusu ise elde edeceğiniz malın cinsine alamettir.

Rüyada Parfüm Koklamanın Psikolojik Tabiri

Rüyada parfüm koklayan kişi, eğlenmekten hoşlanan, dünyevi zevklerin ve yaşamın tadını çıkaran; aynı zamanda ve anda renkli bir kişiliğe sahip, insanların ilgisini çeken bir karaktere sahiptir. Bu rüya güzele olan tutkunuzu da göstermektedir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim