PRüya Tabirleri

Park Etmek Rüya Tabirleri

Rüyada Park Etmek

Rüyada park etmek, işleri rölantiyeye almak ve biraz daha sabırlı şekilde hareket etmek anlamına gelir. Kişinin acele etmeden durum değerlendirmeleri yapmasına ve her türlü savaştan mantığını kullanarak zaferle çıkmasına, aldığı galibiyet sonrasında rehavete kapılmayıp, yeni projeler için çalışmaya başlayacağının işaretidir. Park etmek bazen işlere ara verilmesine, tatile çıkmaya, sevdikleri ile beraber vakit geçirip, kendini dinlemeye, alınan kararların doğruluğu üzerinde düşünmeye ve bazı işleri zamana bırakmaya da alamettir. Evlilikte oluşan çatlakların ilişkiyi zedelememesi için her iki bireyin de azami derecede anlayış göstereceğine, bir süre sonra eski neşeli günlerine geri dönerek evliliklerini kurtaracaklarına da yorumlanır.

Rüyada Arabayla Park Etmek

Boş bir alana araba parkı yapmak bireyin usta olduğu bir işte kendi yeteneklerini çok daha geniş bir pazara sunabileceği bir fırsat yakalaması sonrası şansın yüzüne güleceği anlamına gelir. Bugüne dek fırsat bulamadığı veya gerekli desteği görmediği için yeteneklerini kullanamayan ve içindeki cevheri saklamak zorunda kalan kişilerin yaşamlarında bir dönüm noktası olacağını tabir eder. Çok büyük bir şans ve kısmet şeklinde tabir edilen rüya, özel yaşamda bireyin ilk görüşte vurulacağı ve aklından bir türlü çıkaramayacağı biriyle tanışması anlamına da gelir.

Rüyada Motosiklet Park Etmek

İş konusunda beklentileri tam olarak karşılamasa da bireyin sahip olduğu mesleğin hayat boyu gelir elde etmesine yardımcı olacağına ve her açıdan kişiyi mevcut sıkıntılarından kurtaracağına alamet eder. Bu rüyayı görenler aynı zamanda ve anda çocukluk hayallerini gerçekleştirirler ve her ne kadar yetişkin olsalar da zaman zaman çocuksu tavırlar sergilerler.

Rüyada Park Etmenin Psikolojik Yorumu

Hayat temposu çok yüksek olan kişilerin biraz durgunluk ve sakinlik yaşamak istediklerinin işaretidir. Her yere ve herkese yetişmek isteyen kimselerin bu durumdan fazlasıyla bunaldıklarını ve kendilerine ait bir zaman dilimi yaratarak dinlenmek istediklerinin sembolüdür.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim