PRüya Tabirleri

Parke Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Parke Görmek

Rüyada parke görmek anlamı, maddi zenginliğin artması sayesinde manevi zenginliğin de artacağına rivayet edilir. Karlı işler yapmaya, ticarethane kurmaya, usta olmaya, işinde başarılı adımlar atmaya, öne çıkmaya, rakiplere karşı üstünlük kazanmaya alamet eder. Rüya sahibinin birikimlerini en doğru ve kendisi için en hayırlı şekilde kullanmayı başaracağına bu sayede eline geçecek mal varlığı ile rahat bir hayata kavuşacağına tabir edilir.

Rüyada Cilalı Tahta Görmek

Rüyada cilalı tahta görmek anlamı ya da cilalı parke görmek anlamı, rüya sahibinin meslek hayatındaki şansına, kısmetine ve yükselişine işaret eder. Kişi, işini kusursuz ve eksiksiz yapıyor olması sayesinde ticaret ve iş dünyasında ön plana çıkacak böylece büyük paralar kazanacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Yer Döşemesi Görmek

Rüyada yer döşemesi görmek anlamı de parke görmek anlamıle aynı anlama gelir. Rüya sahibinin özellikle de dünya malından yana yüzünün güleceğine ve variyetinin çok daha artacağına işaret eder.

Rüyada Laminant Görmek

Rüyada laminant görmek anlamı, rüyayı gören bireyin yaşayacağı kötü bir olaya ve sonrasında da hem üzgün hem de korkar olmasına işaret eder. Kişi, canının ve malının hiç tereddüt etmede teslim ettiği bir bireyin çok büyük bir hatasına şahit olacak ve ondan çok ürkecek demektir.

Rüyada Zemin Görmek

Rüyada zemin görmek anlamı hayatı ve insanı temsil eder. Bu rüyayı kim görürse onun hayatına işaret eder ve rüya sahibinin yaşayacakları, duyacakları, görecekleri ve öğrenecekleri ile tabir edilir.

Rüyada Fayans Görmek

Rüyada fayans görmek anlamı çok hayırlıdır çünkü şansı ve kısmeti sembolize eder. Rüya sahibinin bundan sonra şaşının hep yaver gideceği, bahtının açık ve geleceğinin de parlak olacağı anlamına gelir. Kişi sonunda hakkı olan mutluluğu ve başarıyı yakalayacaktır diye kabul edilir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim