PRüya Tabirleri

Parmak Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Parmak Görmek

Rüyada parmak görmek anlamı erkek evlada ve zenginliğe işaret eder. Rüyasında parmaklarını gören bireyin erkek bir evladı olacak ve rüya sahibi çok zengin olacak demektir. Rüyada parmağın yanması bireyin yapacağı bir yanlışa işaret eder. Rüyada zarif parmaklar görmek anlamı elleriyle sanat yaparak para kazanan kişiye, bol kazanç elde edecek olan iş adamına ve güze konuşmayı ya da güzel yazmayı beceren kimseye kılavuz eder. Rüyada parmakların yaralı olması bireyin hayâsız bir şey yapacağı anlamına gelir.

Rüyada şekilsiz parmaklar görmek anlamı işlerde yaşanacak olan sorunlara kılavuz eder. Rüyada bireyin parmaklarını çıtlattığını görmesi ciddiyetsiz söze ya da davranışa işaret eder. Rüyada işveren bireyin fazladan parmakları olduğunu görmesi, rüya sahibinin işçilerine adil davranmadığı ve onları ciddiye almadığı anlamına gelir. Rüyada sağ elin parmaklarını görmek anlamı çok hayırlıdır, dini vecibeleri işaret ederken sol elin parmakları kuzenlere işaret eder. Rüyada güzel, bakımlı ve zarif parmaklar görmek anlamı bireyin özel hayatında her zaman mutlu ve huzur içinde geçeceğine kılavuz eder.

Rüyada Ayak Parmaklarını Görmek

Rüyada ayak parmaklarını gören bireyin hayatı yolunda gidecek, işleri açılacak, kazancı artacak ve değerli eşyaları fazlalaşacak demektir.

Rüyada Yaralı Parmak Görmek

Rüyada yaralı parmak görmek anlamı iyi değildir, bireyin yaşayacağı sıkıntıların, zorlukların ve üzüntülerin bir işaretidir.

Rüyada Parmakların Kesilmesi

Rüyada parmakların kesilmesi her parmağa göre değişir. Başparmağın kesilmesi seyahate gitmeye, işaret parmağının kesilmesi dinde yükümlülüklerin yerine getirilmesine, orta parmağın kesilmesi, hükümetin başında olan bireyin vefatına, yüzük parmağının kesilmesi maddi zarara, küçük parmağın kesilmesi ise rüya sahibinin torununun vefat edeceğine kılavuz eder.

Rüyada Parmakların Kısaldığını Görmek

Rüyada parmakların kısa olduğunu görmek anlamı dini vecibelerin yerine getirilmediği ya da düzensiz olarak yapıldığı anlamına gelir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim