PRüya Tabirleri

Parmak Kesilmesi Rüya Tabirleri

Rüyada Parmak Kesilmesi

Rüyada parmak kesilmesi, tek bir şekilde tabir edilmez. Rüyada el parmaklarının hepsinin ayrı ayrı, yine ayak parmaklarının da ayrı ayrı anlamları vardır ve rüyanın en doğru, en net ve kesin yorumu ancak hangi parmak kesilmişse onun üzerinden yapılabilir. Tüm rüya tabirlerinin bu konuda hem fikir olduğunu söylemeyi de ihmal etmeyelim.

Rüyada Parmak Kesilmesi ve Kanaması Görmek

Rüyada kan görmenin rüyayı bozduğu kabul edilir dolayısıyla rüyasında parmağının kesildiğini ve kanadığını gören bireyin rüyasının geçersiz olduğu yorumu yapılır.

Rüyada Baş Parmak Kesilmesi

Rüyayı gören bireyin hayatında bir değişiklik olacağına bunun da her yeni gününün bir öncekinden farksız olan rüya sahibine çok iyi geleceğine işaret eder. Bu değişikliğin rüya sahibinin bir vasıta ile gideceği yerde yaşanacağı öngörülür.

Rüyada İşaret Parmağı Kesilmesi

Rüyayı gören bireyin inancına sıkı sıkıya bağlı olduğuna, Allah ’ın emirleri dışına çıkan bir dünya görüşünü ve hayat tarzını benimsemeyeceğine, hiçbir zaman dinini boşlamayacağına, doğruluktan ve hak yolundan da ayrılmayacağına tabir edilir.

Rüyada Yüzük Parmağın Kesilmesi

Rüya sahibi için iyi şeylere işaret etmez. Kişinin maddi imkânlarının azalacağına, geçiminin zorlaşacağına bu nedenle rüya sahibinin lüksünden ve konforundan da fedakârlık yapmak zorunda kalacağına alamet eder. Bu rüya, şanssızlık olarak değerlendirilir.

Rüyada Orta Parmağın Kesilmesi

Uğursuzluk olarak yorumlanır ve herkesi ilgilendiren, kötü bir olayın meydana geleceğine rivayet edilir. Televizyona, gazetelere hatta radyoya konu olacak kadar önemli ve büyük bir şahsiyetin kara haberini almaya alamet eder.

Rüyada Serçe Parmağın Kesilmesi

Büyük bir melanetin yaşanacağı anlamına gelir ve rüyayı gören bireyin ailesindeki ya da ikinci ve üçüncü kuşak akrabalarının ailesindeki küçük bir bireyin vefat etmek sureti ile eksileceğine yorulur.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim