PRüya Tabirleri

Parmaklık Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Parmaklık Görmek

Rüyada parmaklık görmek anlamı, kapana kısılmak manasına gelir. Tuzağa düşmek ya da düşürülmek şeklinde de yorumlanan rüya, kişi için bir uyarı olarak da görülmelidir. Çok yakın biri tarafından manevi yönden dolandırılmanın dışında, bireyin bugüne kadar biriktirdiği parada gözü olan birini de temsil eder. Hayra yorulmayan rüya özgürlüğün sona ermesine neden olacak çok büyük bir hata yapılacağına ya da kaza sonucu bir başkasına önemli hasar verileceğine, düşüncesizce yapılan davranışlar yüzünden bir anda pek çok düşman edinmeye de tabir edilir. Maddi sorunlara, tazminat ödemeye, resmi makamlardan gelecek ceza bildirimlerine, vergi borcuna, davası olanların kayıplar yaşayacaklarına da kılavuztir. Mutlu hayatı olan kimselerin beklenmedik şekilde tersine dönen bir hayat sürdürecek olmalarını da işaret eder.

Rüyada Parmaklıklar Arkasında Olduğunu Görmek

Esaret yaşamak, hapse düşmek, kötü bir evlilik nedeniyle tüm arkadaşlarıyla ve sosyal ilişkileriyle bağını koparmak manasına geldiği gibi, evli kimselerin aileleri ile aralarında yaşanacak olumsuzlukların bir süre sonra tamamen kopma noktasına geleceğini de bildirir. Hüküm giymek veya süren bir davanın aleyhte sonuçlanması sonucu bireyin geçici de olsa ceza alması anlamına gelir. Pek çok talihsiz olaya ve şanssızlığa yorumlanan rüya, hastalıklarla mücadele etmek zorunda kalacak olan bireyin fiziksel olarak yaşadığı mağduriyet sonucunda psikolojik olarak da çöküntü içine gireceği mesajını verir.

Rüyada Demir Parmaklık Görmek

Uzun sürecek bir sıkıntının, kaybın ya da yasın işaretidir. Anne veya babasının kaybına, ailede çok değer verilen bir kimsenin başına gelecek üzücü bir olay sonrasında buhran geçirmeye, hayata küsmeye, yaşam enerjisinin azalmasına da yorumlanır.

Rüyada Parmaklık Görmenin Psikolojik Yorumu

Kapalı yerlerde kalma korkusu yaşamak, sosyal fobi geliştirmek, sürekli başına kötü bir olay gelmesinden endişe duyarak yaşamak anlamına gelir. Normal bir hayat sürülse dahi kişi kendisini sürekli tehdit altında hisseder ve güvenlik duygusu çok azaldığı için korkarak yaşar.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim