PRüya Tabirleri

Pasaj Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Pasaj Görmek

Rüyada pasaj görmek anlamı, çok kalabalık bir ortamda eğlenceli vakit geçirecek olan rüya sahibi bekarsa, gideceği yerde hayat arkadaşıyla tanışacak anlamına gelir. Kişinin kısmetinin ayağına gelmesi olarak da tabir edilen rüya, ticaretle uğraşıldığında büyük paralar kazanmaya, bireyin geçmişini silip, yeni bir başlangıç yapmak için her açıdan hazır olacağına da yorumlanır. Aile büyüklerinden kalan çok değerli bir toprak parçasının değerinin daha da artmasıyla beraber, bireyin hayatının bir anda değişeceğine kılavuztir. İslami olarak pasaj görmek anlamı namaza niyetlenmek, düzenli şekilde beş vakit namaz kılmak ve hac yolculuğuna niyetlenmek anlamına gelir.  Kişinin dini açıdan başkalarına faydalı olacak işler yapacağına da yorumlanır.

Rüyada Pasajda Alışveriş Yaptığını Görmek

Pasajdan giysi aldığını gören kimseler küçük sıkıntılar yaşarlar. Yiyecek veya içecek aldığını görenlerin şansları ve bahtları açılır. Rızıklarındaki artış sayesinde aile üyelerinin keyifleri yerine gelir ve bireyin maaşına zam yapılır. Pasajda alışveriş yaptığını ama ne aldığını hatırlamayan kişiler unuttukları bir borçla karşılaşırlar ve ellerinden yüklü miktarda para çıkar. Hasta kimseler için şifa bulmaya alamet olduğu gibi, yaşlı kimseler için hidayete erip, manevi açıdan huzurlu olmaya, nefsine hakim bir hayat sürmeye ve eceli ile vefat etmeye kılavuz eder.

Rüyada Pasajda Kaybolmak

Çok fazla mala düşkünlük içinde olunduğunu ve bireyin istemsiz olarak çevresindeki kimseleri menfaatine uygun olanlar arasından seçtiğini ifade eder. Sevilen arkadaşlarla bir anlık kızgınlık sonucu çıkacak münakaşalı ortamlara, fiziksel rahatsızlıklara ve özellikle baş ağrısı çekmeye işaret eder. Kişinin şerden uzak durmasına ve günah işlememek için nefsine hakim olması gerektiği konusunda da uyarıda bulunur.

Rüyada Pasaj Görmenin Psikolojik Yorumu

Sosyal bir kişiliğe sahip olunduğunu gösterir. Kişinin kendisini kalabalıkta iyi ifade edebildiğini, yalnızlıktan olabildiğince kaçtığını da ifade eder. Pasaj, renkli ve çok heyecanlı, yeniliklere açık, kendini geliştirmeye önem veren kimseleri de tabir eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim