PRüya Tabirleri

Pasaport Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Pasaport Görmek

Rüyada pasaport görmek anlamı, aksilik, zorluk, zahmet, sıkıntı, dert, çile anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatının zorlaşacağına, her geçen gün geçim derdinin çoğalacağına, maddi yükümlülüklerin ağırlaşacağına, sorumluluklarının ve yükümlülüklerinin artacağına tabir edilir.Geçim sıkıntısı çekmeye, buhran yaşamaya, bunalıma girmeye ve içine kapanmaya kılavuz eder. Rüyada pasaport görmek anlamı, bundan sonra hiçbir şeyin kolay elde edilemeyeceğine işaret eder.

Rüyada Pasaport Almak

Rüyada pasaport almak, rüya sahibinin hayatında bazı karmaşaların yaşanacağına, işlerinden belirsizlik olacağına, başarıya giden yollarına engeller çıkacağına, aksiliklerin ve tersliklerin üst üste geleceğine, şans, bereket ve kazanç kapılarının kapanacağına tabir edilir.

Rüyada Pasaport Almaya Çalışmak

Rüyada pasaport almaya çalışmak da aynı şekilde tabir edilir. Rüyayı gören bireyin hayatının en kötü günlerini yaşayacağına, gözyaşına ve kedere boğulacağına yorulur.İsyan etmeye, durumu bir türlü kabullenmemeye ve sanki bu zor günlerin hiç geçmeyecekmiş gibi gelmesine işaret eder.

Rüyada Pasaport Çıkarmak

Rüyada pasaport çıkarmak, rüya sahibinin görmeyi ve gezmeyi istediği yerler olduğuna ve ölmeden önce bu ülkelere mutlaka gitmenin hayalini kurduğuna tabir edilir. Rüya sahibi dünyayı gezme hevesi ve heyecanı içindedir, işten kalan zamanda ve anda ve eline geçen ilk fırsatta bilmediği ülkeleri ziyaret ediyor demektir.

Rüyada Pasaport Kaybetmek

Rüyada pasaport kaybetmek, rüya sahibinin çok emek harcadığı, gece gündüz kafa yorarak üzerinde çalıştığı bir işin kendi istediği gibi sonuçlanmayacağına tam oluyor derken bir anda durmasına ve yarım kalmasına yorulur.

Rüyada Vize Almak

Rüyasında vize aldığını gören kişi tüm sıkıntısından, derdinden, kederinden kurtulacak, gönül rahatlığına erecek, iç dünyası zenginleşecek ve güzelleşecek diye ifade edilir. Rüyayı gören bireyin içine düştüğü zorluktan tez zamanda ve anda çıkacağına, sabrının sonunda muradına ereceğine ve uzun zamandır gülmeyen yüzünün güleceğine tabir edilir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim