PRüya Tabirleri

Patates Almak Rüya Tabirleri

Rüyada Patates Almak

Rüyada patates almak, temiz niyetle girişilen bir işten mutlu sonuçlar almak, tatmin olunacak kadar kazanmak ve bugüne kadar gösterilen çabaların sonucunda hayal edilen noktaya gelmek demektir. Helal lokma için elinden gelen her şeyi yapan ve sadece alın teriyle çalışan, kimseye el açmadan, şükrederek hayatını sürdüren rüya sahibinin zorluk çekmeyeceğini, sabrının sonunda selamete erişeceğini temsil eder. Aileye yeni olanaklar sunacak kadar kazanç elde etmek, ev eşyası almak anlamına da gelir ve rızkın artışına alamettir. Tarladan patates aldığını görmek anlamı, emeklerin boşa gitmeyeceğini ve gelir düzeyinde artış olacağını, marketten patates almak işte başarı göstermeye ve zam almaya alamettir. Sokak satıcısından patates aldığını gören kimseler, plansız ve programsız yaşadıkları için maddi sıkıntılar yaşayabilirler.

Rüyada Çürümüş Patates Almak

Akraba çevresiyle girilecek bir münakaşa sonucunda bireyin ipleri koparacağını ve bir müddet aile yakınlarıyla görüşmeden yaşayacağına alamettir. Çürümüş patates almak sağlık sorunlarıyla beraber gelişecek olumsuz atmosferin kişiyi sarsacağını, ekonomik krizin eşiğine gelineceğini de bildirir. Gelir seviyesinin düşmesi sonucu aile içinde de tatsızlıkların ve huzursuzlukların baş göstermesiyle birlikte bireyin üzerindeki stresin artacağını alamet eder.

Rüyada Pişmiş Patates Almak

Erken emekli olma isteğine, inzivaya çekilme ve kendine vakit ayırma niyetiyle hayatı bir müddet askıya alma girişimlerine işaret eder. Kişinin sahip olduğu gelirle belli bir standardı yakalayarak bundan sonrası için çok fazla çalışmak zorunda kalmadan yaşayacağına tabir edilen rüya, yazlık ev satın almaya veya küçük bir sahil kasabasına yerleşmeye kılavuz eder.

Rüyada Patates Almanın Psikolojik Yorumu

Kişinin sabırlı olduğunu, her türlü gelişmeyi yakından takip ederek, kendi hayatında olmasını istediği koşulları teker teker gerçekleştirdiğini, azmini kaybetmeden ve çabalarının sonuçlarını görmek anlamı için bekleyerek hareket ettiğini işaret eder. Her türlü fırsata karşı açık olmayı, engellere takılmadan ve geniş fikirli davranarak gelecek için planlar yapıldığını da sembolize eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim