PRüya Tabirleri

Patates Yemeği Pişirmek Rüya Tabirleri

Rüyada Patates Yemeği Pişirmek

Rüyada patates yemeği pişirmek, güzel işlerle uğraşıldığını ve bu işlerden hayırlı neticeler alınacağını ifade eder. Kişinin alın teriyle kazanç elde etmeyi önemseyen ve ailesindeki her üyeye helal lokma yedirmek için gece gündüz çalıştığını bildirir. Hanedeki bolluğun daim olacağını müjdelediği gibi, kazancın bereketinin asla azalmayacağını ve bireyin rızkını taştan bile çıkaracağını ifade eder.

Azimle çalışan kimselerin çok zengin bir hayat sürmeseler bile mutlu ve huzurlu, borçsuz bir yaşama sahip olacaklarını, sağlıklarında büyük problemler olmadan sevdikleriyle beraber uzunca yaşayacaklarını alamet eder. Evinde patates yemeği pişiren kişiler bekarsa tez zamanda ve anda evlenirler. Evlilerse eşlerine gösterdikleri hürmetten ve alakadan ötürü herkesin takdirini kazanırlar. İyi bir eş olmaya, vefalı dostluklar kurmaya da tabir edilir.

Rüyada Patates Haşlamak

Maneviyatın zenginliğine ve sahip olunan, elde edilen her nimet için Allah ’a şükretmeye tabir edilir. Rüya sahibinin malda, mülkte gözünün olmadığına ve her zaman kalbini temiz tutmak, hayatına haram bulaştırmamak için özen gösterdiğini bildirir. Çürük patates haşladığını görmek anlamı hastalanmak demektir. Aynı zamanda ve anda kişiyi yanlış yönlendiren ve bunu bilinçli şekilde yapan kötü niyetli, orta yaşlı birine dikkat çeker. Kazan dolusu patates haşladığını ve haşladığı patatesleri soyduğunu görmek anlamı ise bol kazanca, kimseye el açmadan kendi yağında kavrulmaya, fakir insanlar için daha rahat koşullara erişmeye kılavuztir.

Rüyada Patates Kızartmak

İş konusunda aceleci ve sabırsız davranan kişilerin yaşadıkları olumsuz deneyimler neticesinde nefislerini ıslah etme fırsatı bulacaklarını ve koşullara ayak uydurmayı öğreneceklerini bildirir. Rüya sahibinin hala öğrenecek çok şeyi olduğunu, kendisini yüksek bir yerde görse dahi edindiği tecrübelerin işini daha da geliştirmek açısından yeterli gelmeyeceğini kılavuz eder.

Rüyada Patates Yemeği Pişirmenin Psikolojik Yorumu

Yaşanan hayattan emin olmak, hiçbir şeyden pişmanlık duymamak anlamına gelen rüya, bireyin kendisi gibi net konuşan, belirsizlikten hoşlanmayan insanlarla daha iyi anlaştığına yorumlanır. Ailevi değerlerin daima ön planda tutulduğuna ve bireyin asıl mutluluğu ve huzuru sevdiklerinin yanında bulduğuna alamettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Facebook’ta Twitter’da Google+’da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

İsim

E-mail

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Puanımız
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com