PRüya Tabirleri

Patates Yemek Rüya Tabirleri

Rüyada Patates Yemek

Rüyada patates yemek, ev ya da arsa gibi büyük bir gayrimenkul alınacağına yorumlanır. Parasal açıdan bireyin hatırı sayılır bir meblağ edineceğine yorumlanan rüya aynı zamanda ve anda, hem iş açısından hem de hane içinde bereketli bir dönem geçirileceğine de işaret eder.

Rüyada Patates Görmek

Maddi anlamda hayırlı bir rüyadır. Tüm senenin bolluk içinde geçeceğine ve geçim sıkıntısı çekenlerin maddi açıdan iyi bir duruma geleceklerine kılavuztir. Rüyada çürük patates görmek anlamı bireyin helal olmayan bazı yollardan para kazandığına ve aynı zamanda ve anda sahip olduğu kazancın veya malların elinden çıkacağına da tabir olunur. Rüyasında patates gören kişi genellikle gönlü zengin ve mutlu bir kimse olur ve şanı, şöhreti yükselir. Rüyada yeni filizlenmeye başlamış taze patates görmek anlamı ise, kazancın önünde duran büyük bir engele alamettir.

Rüyada Patates Satmak

Kişinin yanlış yatırımlar yapacağına, sahip olduklarını boş işlerle uğraşmaktan dolayı kaybedeceğine, hayal kırıklığına ve yanlış hedefler kurulduğuna işaret eder.

Rüyada Patates Almak

Bolluğa alamettir. Beklenmedik büyük bir para geleceğine, zenginliğe, mevki sahibi bir görücüye, erkek bebek sahibi olmaya ve aynı zamanda ve anda şehir dışından bir gayrimenkul alınacağına da kılavuztir.

Rüyada Patates Ekmek

İş sektörünün değişeceğine ve daha hayırlı, daha kazançlı bir işe başlanılacağını işaret eder. Patates ekmek aynı zamanda ve anda mutlu bir yuvanın temellerinin atılacağı ve hayırlı evlatlara sahip olunacağı anlamlarını da taşır. Rüyasında patates eken kişi, arzuladığı tüm isteklerine kavuşur, sevdiği varsa onunla evlenir, çocuk isterse de gebe kalır.

Rüyada Birden Fazla Patates Görmek

Her alanda başarıya işaret eden rüya, bireyin bağlı olduğu işyerinde mevki anlamında parmakla gösterilecek başarılara imza atacağını ve terfi ile ödüllendirileceğini işaret eder. Hem iş, hem de aile hayatında iyi ve güzel gelişmelerin yaşanacağını müjdeler. Aynı zamanda ve anda ticaret ile uğraşan kişilerin çok sayıda patates görmeleri ise, çok büyük kazançlar elde edeceklerine ve hayatlarının maddi anlamda çok değişeceğine işaret eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim