PRüya Tabirleri

Pazı Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Pazı Görmek

Rüyada pazı görmek anlamı, rüyayı gören bireyin, iş hayatındaki başarıları sayesinde çok büyük paralar kazanacağına ve kazandığı bu paraların her zaman hayır ve iyilik için kullanılacağına kılavuz edilir. Aynı zamanda ve anda, rüya sahibinin, çok sevdiği ve saydığı birisi tarafından söylenecek çok kırıcı ve incitici söze işaret edilir.

Rüyada pazı gören bireyin, iş hayatında ya da sosyal hayatında karşısına çıkacak bir kadın yüzünden arkadaşları ile tartışıp kırılacağına yorumlanır.

Rüyada Pazı Yemeği Yediğini Görmek

Rüyada pazı yemeği yediğini gören bireyin, gayet sağlıklı bir kişi olduğuna, kendi sağlığına ve beslenmesine çok özen gösterdiğine ve bundan sonra da böyle devam etmesi durumunda herhangi bir rahatsızlık ile karşılaşmayacağına tabir edilir.

Rüyada Pazı Otu Görmek

Rüyada pazı otu görmek anlamı, rüyayı gören bireyin, çok iyi ve çok yardımsever biri olmasına, hasta ve yaşlılara yardım etmesine ve kimsenin hakkını yememesine rağmen, hakkında aşağılayıcı, küçük düşürücü ve yüz kızartıcı dedikodular yapıldığına kılavuz edilir.

Rüyada Karnıbahar Görmek

Rüyada karnıbahar görmek anlamı, rüya sahibinin, iş hayatında ya da sosyal hayatında yaptığı iyiliklerin bir kısmının kendisine döneceğine ve bu sayede çok büyük bir krizi çok yara almadan atlatacağına işaret edilir.

 Rüyada Çiğ Karnıbahar Görmek

Rüyada çiğ karnıbahar görmek anlamı, yakın bir zamanda ve anda yapılacak bir çalışmanın meyvesinin en kısa sürede alınacağına ve iş yapılan bireyin başka konularda yeni yollar açarak rüyayı gören kişiye hem bilgi hem deneyim olarak kıl vermesine tabir edilir.

Rüyada Karnıbahar Pişirmek

Rüyada karnıbahar pişirmek, uzun zaman önce alınmış ve aksilikler yüzünden bir türlü tamamlanamamış bir işin en sonunda çok büyük çabalar verilerek bitirilmesine ve daha sonra çok büyük tartışmaların ardından yapılan işin karşılığının alınmasına yorumlanır.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim