PRüya Tabirleri

Pekmez Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Pekmez Görmek

Rüyada pekmez görmek anlamı, rüya sahibi için selamete kavuşmaya ve rahata ermeye tabir edilir. Fakirlikten, yokluktan, hastalıktan, esaretten ve dertten kurtulmaya kılavuz eder. Rüya sahibi, hayatını kâbusa çeviren ve kendisine dünyada cehennemi yaşatan parasızlığından kurtulacak, ailesinde huzuru yerine gelecek, eşi ve çocuklarıyla bugüne kadar hiç yaşayamadığı ve yoksun kaldığı aile saadetine kavuşacak demektir. Rüyada pekmez görmek anlamı daha ziyade varlık ile tabir edilir. Rüya sahibini canından bezdirmiş olan fakirliğin sona ermesi ve rahat bir hayata kavuşması anlamına gelir. İşlerin kolaylaşması ve hafiflemesi sayesinde rüya sahibi eskiden olduğu gibi bin bir zahmetle değil, masa başında yaptığı rahat bir iş ile rızkını çıkaracak demektir.

Rüyada Pekmez Yediğini Görmek

Rüya sahibinin büyük bir kısmeti olacağına ve şansının yaver gideceğine kılavuz eder. Rüyasında pekmez yediğini gören kişi, çok çalışmasının karşılığını büyük bir servete sahip olarak alacak demektir.

Rüyada Pekmez Satın Almak

Rüya sahibinin misafirperver oluşuna, evine gelen konukları, başının üstünde ağırladığına ve evde misafir olmasından çok memnun olduğuna tabir edilir. Rüya sahibi kapısına gelen her kişiyi tanrı misafiri olarak görür, kapısına düşmanı bile gelse geri çevirmez.

Rüyada Pekmez İçtiğini Görmek

Ağız tadı ve keyif ile geçecek olan aile yaşantısına tabir edilir. Rüya sahibi bekârlığında anne babası ile evliliğinde de eşi ve çocukları ile huzur içinde bir yaşam sürecek ve hayatından büyük bir keyif alacak demektir.

Rüyada Pekmez Yapmak

Rüya sahibinin yarınlarına dair beslediği umutlarına kılavuz eder. Rüyasında pekmez yaptığını gören bireyin geleceğinden büyük beklentileri vardır diye tabir edilir.

Rüyada Pekmez Tavası Görmek

Rüyada pekmez tavası görmek anlamı, bol rızık ve bol evlada işaret ederken bir yandan da zoru başarmaya kılavuz eder. 

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim