PRüya Tabirleri

Pelerin Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Pelerin Görmek

Rüyada pelerin görmek anlamı, gizlenecek işler yapan rüya sahibinin sürekli tetikte yaşadığının ve bu nedenle de ağır stres yaşadığının işaretidir. Özellikle ailesinin sözlerini dinlemeyen ve onların sözünden çıkan gençlerin başlarına iş açacak girişimlerde bulunmalarının neticesinde bir süre sonra yaptıkları gizli saklı işlerin ortaya çıkmasıyla zor durumda kalacaklarına, ailelerinden ve yakınlarından ciddi uyarılar alarak ikaz edileceklerine alamet eder. Pelerin farklı bir yoruma göre, bireyin bir kimseyi himayesi altına alarak, onu düşmanlarından korumak, maddi açıdan ona destek olmak ve kol kanat germek şeklinde de tabir edilir. Pelerin gören kimseler kendilerinden hiç beklenmeyecek hareketler yaparak herkesi şaşırtırlar. Kişinin yaşamının bir sır perdesine benzediğini ve herkesin merakını uyandırdığını da işaret eder.

Rüyada Pelerin Dikmek

Bir işi ört bas etmek için uğraş vermek, yapılan bir ayıbın gizli kalmasını sağlamaya çalışmak ve eşe dosta rezil olmamak uğruna çaba göstermek anlamına gelir. Bir kabahatin ardından kılıf uydurmak, yakın çevreyi ve arkadaşları kandırmak, yalan söyleyerek doğruymuş gibi herkesi inandırmak istemek demektir. Genellikle tasvip edilmeyen işlere bulaşan rüya sahibinin, bir süre sonra köşeye sıkışacağına, aldığı hiçbir önlemin işe yaramayacağını ve giderek daha da çaresiz bir duruma düşeceğini bildirir.

Rüyada Pelerin Giymek

Kıvrak manevralar yaparak düşmanları alt etmek ve kendisine karşı kurulan tuzakları fark etmek anlamlarına gelen rüya, bireyin çok akıllıca davrandığını, başkalarının gözünü boyayacak kadar iş bilen bir haline geldiğini de alamet eder. Yoktan var etmek ve sıfırdan bir işe başlayıp sonrasında da büyük başarılar elde etmek demek olduğu gibi, insanların hayranlığını kazanacak işler yaparak şöhretli bir isme sahip olmak şeklinde de tabir edilir.

Rüyada Pelerin Görmenin Psikolojik Yorumu

Metafiziğe duyulan ilgiye, bireyin ruhani olaylara karşı yoğun bir merak duyduğuna işaret olduğu gibi bu rüya aynı zamanda ve anda bireyin hayatına dair bilgileri kimse ile paylaşmadığına, içe dönük ve ketum bir tavır içinde yaşadığına da işaret eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim