S

Saat Almak Rüya Tabirleri

Rüyada Saat Almak

Rüyada saat almak, rüyayı gören bireyin, iş hayatında ve aile hayatında çok kötü durumlar ile karşı karşıya kalacağına, çok büyük sorunlar yaşayacağına, eğer bu sorunlar ile karşılaşmamak istiyorsa çok önceden tedbir alması gerektiğine, alacağı tedbirler sayesinde çok büyük zararlara uğramaktan ve iş hayatında yaşadığı bu sıkıntılı ve üzücü durumdan kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada Saat Aldığını Görmek

Rüyada saat almak ile aynı anlama gelmektedir. Rüyayı gören bireyin, iş hayatında çok zor zamanlar yaşayacağına, varolan sorunlarının üzerine yeni sorunların ekleneceğine, çok kötü günler geçireceğine, işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal almasından ötürü çok büyük zarara uğrayacağına ve neredeyse iflasın eşiğine geleceğine kılavuz eder.

Rüyada Saat Hediye Almak

İş hayatında yaşadığı zor güzleri çok sevdiği insanların destekleri ile ortadan kaldıran rüya sahibinin, çok büyük başarılar kazanacağına, çok daha güzel ve hayırlı işlere gireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına ve çok mutlu ve huzurlu olacağına tabir edilir.

Rüyada Saat Satın Almak

Çok büyük sorunlar yüzünden iş hayatında yüzü bir türlü gülemeyen rüya sahibinin, çok zor zamanlar geçirdikten sonra etrafındaki insanlar ile birlikte bir çıkış yolu arayacağına ve bu çıkış yolunu bulduktan sonra yürürlüğe sokarak çok güzel işler gerçekleştireceğine alamet eder.

Rüyada Ölüden Saat Almak

İş hayatında karşılaşılan sorunlardan ötürü hiçbir destek görülmeyeceğine, gereksiz ve değersiz birinden yardım isteneceğine ancak bu bireyin herhangi bir yardımda bulunmayacağına, aksine işe neredeyse köstek olacağına kılavuz eder.

Rüyada Çalar Saat Almak

İş hayatında artık çok büyük bir yorgunluk ve bıkkınlık duymaya başlamış olan rüya sahibinin, işinden neredeyse tamam bıktığına ve bu yüzden kendisine uygun başka bir iş aradığına alamet eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Hemen Ara