S

Saat Takmak Rüya Tabirleri

Rüyada Saat Takmak

Rüyada saat takmak, rüyayı gören bireyin hem özel hayatında hem de aile hayatında çok titiz, temiz kimse olmaya özen gösterdiğine, evinin, odasının, çalışma masasının ve elbise dolabının da karışık olmasına asla müsamaha göstermediğine alamet eder. Her işi belli bir plan ve program çerçevesinde ilerleyen, disiplinli, dakik, işine önem veren, insanlara karşı saygılı ve mesafeli bir insana tabir edilir.

Rüyada Saat Taktığını Görmek

Rüyayı gören bireyin düzenli bir işi, aile yaşantısı ve geliri olduğu anlamına gelir. Verdiği sözü yerine getiren, yapamayacağı hiçbir şey için söz vermeyen, buluşma noktasına zamanından önce giden ve vaktini en doğru şekilde kullanmaya çalışan kimse olduğuna alamet eder.

Rüyada Altın Saat Taktığını Görmek

Rüya sahibinin başarıları ile takdir edileceğine, makam sahibi olacağına, ticaret hayatında ya da meslek hayatında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, kariyerini her şeyden ön planda tutacağına ve amacının hep daha ileriye giderek, zamanı lehine çevirmek olduğuna rivayet edilir.

Rüyada Kola Saat Takmak

Rüyayı gören bireyin önemli kararlara alarak büyük girişimlerde bulunacağına ve bu durumdan da mutlu olacağı sonuçlar elde edeceğine işaret eder. Rüya sahibinin vakit nakittir düşüncesi ile işinde çok iyi konumlara geleceğine yorulur.

Rüyada Beyaz Saat Takmak

Hayırlı olacak olayların başlangıcı olarak kabul edilir. Rüyayı gören insanın sabretmesi sayesinde zamanın yaralarını iyileştireceğine, acılarını dindireceğine, kendisine istediklerini getireceğine ve hoş sürprizler hazırlayacağına kılavuz eder.

Rüyada Gümüş Saat Takmak

Rüyayı gören bireyin adil rekabet ederek ticarette zafer kazanacağına ve kimsenin hakkını çalmadan, emeğine saygısızlık etmeden, hakkı olanın dışına çıkmadan kazanç elde edeceğine ve onu da gönül rahatlığı içinde kullanarak zenginliğine zenginlik katacağına işaret eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Hemen Ara