S

Sabır Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Sabır Görmek

Rüyada sabır görmek anlamı, gerçekte de sabırla karşılanması gereken bir sürecin, yaşanacak bazı olumsuzlukların habercisidir. İman gücü yüksek olan kişiler için maneviyatlarına sığınarak bu zorlu dönemi kolayca atlatacaklarını bildirirken, bireyin aceleci ve sabırsız davranması halinde olayların biraz daha kontrolden çıkabileceğinin altını çizer. Sabır görmek anlamı genellikle hayırla tabir edilir ve sıkıntıların geçeceğini müjdeler. Zamana ihtiyaç duyulduğunu, daha önce yapılan iyiliklerin, yardımların karşılığını bu güç dönemde alacak olan rüya sahibinin inancının daha da kuvvetleneceğini kılavuz eder. Musibetlerden kurtulmak ve var olan mertebeden daha yükseklerde bulunmak, güçlüklerle karşılaşılsa dahi çok yıpranmadan hepsinin üstesinden gelineceğinin işaretidir. Kişinin kendisinden büyük kişilerle kuracağı arkadaşlıklara yorumlandığı gibi, bu kişilerin yol göstereceğini ve rüya sahibini bir derdinden kurtaracaklarını da ifade eder.

Rüyada Sabretmek

Herkese iyilik yapacak kadar yüce gönüllü olunacağını ve dünyevi zevklerden ziyade maneviyata yatırım yapılacağını bildirir. Faziletli, sözü geçen, insanların itibar ettiği ve saygı duyulan biri haline gelmek, yapılan işte bilirkişi olmak ve fikirleriyle insanların hayatlarında iyiliklere neden olmak demektir. Çok sayıda hayır duası alınacağını ve Allah ’ın sevdiği kullardan olunacağını da tabir eder. Maddi anlamda çok zengin bir hayat sürülmeyecek olsa dahi, bireyin hiç kimseye el açmak zorunda kalmadan tamamen kendi çabaları ve alın teri ile başarıyı yakalayacağına kılavuztir.

Rüyada Sabır Çekmek

Tespihle sabır çektiğini görmek anlamı namaza başlamaya ve farzları yerine getirmeye yorumlanır. İslamiyet hakkında geniş bilgiler elde edecek olan rüya sahibinin yapacağı araştırmalar sonucu yanlışlarından kısa süre içinde döneceğine, başına gelen olumsuzluklar yüzünden asla isyan etmeyeceğine alamettir. Sabır çeken kişiler ailelerinin gönlünü alan, çevrelerince sevilen, yaşayış şekli ile herkesin beğenisini toplayan kimseler olurlar.

Rüyada Sabır Görmenin Psikolojik Yorumu

Bir süredir psikolojik olarak yeterli direnç sahibi olunmadığını ve herhangi bir zorlukta çözüm bulmakta güçlük çekildiğini ifade eder. Sabır gören kişiler manevi bir arayış içindedirler ve hayatlarında değişim yapma ihtiyacı duyarlar.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Facebook’ta Twitter’da Google+’da Yorumlar

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

İsim

E-mail

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Hemen Ara