S

Saç Boyamak Rüya Tabirleri

Rüyada Saç Boyamak

Rüyada saç boyamak, iyi değildir. Şanssızlık olarak kabul edilir ve rüya sahibinin zor ve kötü günler geçireceğine, kazancının düşeceğine, kısmetinin kapanacağına, ağız tadının, keyfinin ve huzurunun kaçacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin işinde arka arkaya başarısızlık yaşayacağına ve umutlarının tükenmesine neden olacak olaylarla karşılaşacağına kılavuz eder. Rüyada saç boyamak, rüyayı gören bireyin büyük heveslerle çıktığı yolların kendisine fayda getirmeyeceği ile tabir edilir.

Rüyada Saçını Kızıla Boyamak

Rüyada saçını kızıla boyamak, rüyayı gören bireyin mutluluğunun artacağına, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, eğlenceli günler geçireceğine ve sıkıntılardan, stresten, kalabalıktan uzak olacağına rivayet edilir. Kişi bu sayede deşarj olacak ve rahatlamayı başaracak demektir.

Rüyada Saçını Sarıya Boyamak

Rüyada saçını sarıya boyamak, hayırlara alamet eder. Rüyayı gören bireyin şansının ve kısmetinin açılacağına, geleceğinin parlak ve güzel olacağına, ticaretinde rakiplerine karşı başarı elde edeceğine ve onlardan bir adım öne geçeceğine rivayet edilir.

Rüyada Saçını Siyaha Boyamak

Rüyada saçını siyaha boyamak, iyi ve güzel olana alamet etmez. Rüyayı gören bireyin yanlış yollara sapacağı, kusurlu işler yapacağı, hak katında günahkâr sayılacağı ve dine karşı geleceği durumlara gireceği anlamına gelir. Kişi, güzel huylarını, ahlakını ve inancını bir yana bırakıp, kötü huylar edinecektir diye yorumlanır.

Rüyada Saçını Kırmızıya Boyamak

Rüyada saçını alya boyamak, rüya sahibinin yapacağı güzel işler sayesinde çevresindekilerin gönlünü kazanmayı başaracağına tabir edilir. Tatlı dilli, hoş sohbet, güler yüzlü, halden anlayan, samimi ve ağır başlı bir kimsenin varlığı ile açıklanır.

Rüyada Saçını Kahverengiye Boyamak

Rüyada saçını kahverengiye boyamak, rüyayı gören bireyin bolluk ve bereketin içine düşeceği, işlerinin açılacağı, mesleğinde başarılı olması sayesinde aylık gelirinin ikiye katlanacağı ile tabir edilir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com