S

Saç Kesmek Rüya Tabirleri

Rüyada Saç Kesmek

Rüyada saç kesmek, iş hayatında ve aile hayatında yaşanan sorunlar, çekilen sıkıntılar ve çok uzun süre çalışıp dinlenememekten ötürü çok yorgun ve güçsüz olunduğuna ve bu yüzden dinlenmek ve kendine gelmek istendiğine kılavuz edilir. Aynı zamanda ve anda, yorgunluğun hastalıklara sebep olabileceğine yorulur. Bazen de bu rüya kişiye sıkıntı veren her şeyden yakın zamanda ve anda kurtulacağının, feraha ereceğinin, tüm zorlukların kolaylaşacağının ve her anlamda bereketin bolluğun yaşanılacağının göstergesidir.

Rüyada Kendi Saçını Kesmek

Rüyada kendi saçını görmek anlamı, rüyayı gören bireyin, iş hayatında ve aile hayatında kendisinden kaynaklanan bazı şeylerden ötürü başarı sağlayamadığına işaret edilir. Bazı âlimlere göre rüyada saçını kesen kimse, çektiği sıkıntılara yine kendisinin bulacağı çözüm yolları ile bir son verir. Bu rüya bazen de bireyin yaptığı hatalardan dönmesine, doğru yolu bulmasına ve günahları için tövbe etmesine yorulmaktadır.

Rüyada Başkasının Saçını Kesmek

Rüyada başkasının saçını kesmek, rüya sahibinin, gerçekleştirdiği çalışmalar ve ortaya koyduğu projeler sayesinde kendisini çok iyi hissettiğine ancak bazı insanların bu durumu bozmaya çalıştığına alamet edilir. Bazı tabirciler için bu rüya kişiye başka bir insanın elinden ulaşacak zarar ve sıkıntıdır. Kötülüğünüzü isteyen ve size zarar vermek isteyen insanların var olduğuna ve yakın zamanda ve anda bu kimselerin size kötülük edeceğine de işaret olabilir.

Rüyada Saçının Kesildiğini Görmek

Rüyada saçının kesildiğini görmek anlamı, rüya sahibinin, uzun bir süredir başka insanlara yardım edip destek verdiği için çok yorgun düştüğüne ve dinlenmesi gerektiğine kılavuz edilir. Bazen de bu rüya eğer zor bir durumda iseniz, sabırla bütün kötü günleri geride bırakacağınızın, yakında her türlü sıkıntıdan kurtulacağınızın habercisidir.

Rüyada Saç Boyamak

Rüyada saç boyamak, rüya sahibinin, sosyal hayatta ve iş hayatında daha dikkat çekici olmak ve ilgiyi üzerine toplamak istediğine işaret edilir. Bazı alimlere göre saç boyamak olduğundan farklı davranmaya, kibir ve kıskançlık gibi kötü duygulara, rüya sahibinin insanları aldatacak ve sıkıntıya girmelerini sağlayacak bazı eylemlerde bulunacağına alamettir.

Rüyada Saç Boyatmak

Rüyada saç boyatmak, rüyayı gören bireyin, çevirdiği gizli işlerin ortaya çıkmaması için bazı yolar izlediğine ve söylediği yalanların ortaya çıkmaması için gerçek yüzünü gizlemeye çalıştığına kılavuz edilir.

Rüyada Saç Kestirmek

Rüyada saç kestirmek, yeni bir kişiliğe bürüneceğine, hayatta büyük değişiklikler ve yenilikler yapılacağına ve yeni bir hayata başlanacağına yorumlanır.

Rüyada Saç Yıkamak

Rüyada saç yıkamak, rüya sahibinin, dış görünümünde sorun olduğunu ve büyük bir değişikliğe gitmesi gerektiğini düşündüğüne kılavuz edilir. Bu durum, kendini beğenmemek şeklinde ortaya çıkar.

Rüyada Saç Yıkatmak

Rüyada saç yıkatmak, iş hayatındaki sorunlar ve koşuşturmaca yüzünden çok yorgun düşüldüğüne ve dinlenmek ve toparlanmak gerektiğine işaret edilir.

Rüyada Saçlarını Kazıttığını Görmek

Rüyada saçlarını kazıtan kişi toplum içinde küçük düşecek, insanların tahkirini ve öfkesini kazanacak bazı hareketler yapacağınıza ve bu nedenle de oldukça sıkıntılı günler yaşayacağınıza alamettir. Bu, uyarıcı rüyalardan birisidir. Size daha dikkatli olmanız gerektiğini ve yapacağınız eylemleri dikkatle ölçüp tartarak gerçekleştirmenizi hatırlatan bir rüya olarak görülebilir.

Rüyada Dağınık Saç Görmek

Böyle bir rüya gören kimsenin hayatı, yaşamı ve tüm davranışları da dağınık ve düzensiz olur. Rüyada dağınık saç görmek anlamı düzensizliğe, bireyin tembelliğine, aslında elinde olan imkânları kullanmayıp davranışlarında bilinçsizce hareket ettiğine alamettir. Saçlarını dağınık gören kimse yeterince çalışmadığı için daima başarısız olur. Tembelliği ve dalgınlığı yüzünden sadece kendisini değil ailesini de zor durumda bırakır.

Saçların Ağardığını Görmek

Rüyada saçlarını ağarmış veya tamamen beyazlamış olan kimse tüm sıkıntılarından kurtulur, kendisine manevi bir rahmet ulaşır. Bu rüya gören bireyin oldukça ahlaklı, takvalı ve iyi kalpli bir kimse olduğunun göstergesidir. Saçlarda beyazlık daima iyi ve hayırlı yorulmaktadır. Günahlara tövbe edileceğinin ve hatalardan kaçınılacağının da habercisidir bu rüya.

Rüyada Saç Örmek

Rüyasında saç ören kırdığı bir kimsenin kalbini tekrar kazanır. Bu rüya, eğer darıldığınız, tartıştığınız veya küstüğünüz bir kimse varsa onunla işleri tekrar yoluna koyacağınıza, bozulan araları düzelteceğinize ve anlaşmazlıkları çözeceğinize alamettir. Bazı âlimlere göre ise saç örmek, bireyin yeni bir işe başlamasına veya ister özel ister çalışma hayatında olsun yeni bir başlangıç yapacağınıza yorulabilmektedir. Bazı âlimlere göre ise rüyada saç örmek gönül ilişkilerine bazen de evliliğe yorulur.

Rüyada Saç Taramak

Rüyada saç taratan veya kendisi tarayan kişi bir yolculuğa çıkar. Bu rüya, acil seyahatlere, gece vakti önemli bir iş için evden ayrılmaya, bazen gurbete gitmeye ve orda kalmaya bazen de karşı cinsle olan ilişkilerinize, size aşık olacak ve peşinizden ayrılmayacak bir kimseye alamettir.

Rüyada Çok Güzel Saçlarınız Olduğunu Görmek

Rüyasında çok bakımlı ve güzel saçlara sahip olduğunu gören kimse iyi arkadaşlıklar edinir veya çok hayırlı dostlar bulur. Bazen de bu rüya sağlık bulmaya, hastalıkların iyileşmesine, yaptığı çalışmalarda başarılı olmaya, herkesin takdirini ve sevgisini kazanacak eylemelerde bulunmaya veya iş hayatında kazanç getirecek işlere alamettir.

Rüyada Saç Renginin Solması

Rüyanızda çok parlak, güzel saçlara sahipken birden saçlarınızın renginin solduğunu görmeniz başarılarınızı gölgelendirecek bir hata yapmaya veya mal varlığını kaybetmeye yorulur. Bu rüya elde edilen kazançlardan sonra başarısızlığa veya yaptığı bir çalışmadan olumsuz sonuç almaya yorulabilmektedir.

Rüyada Saçların Döküldüğünü Görmek

Rüyasında saçları dökülen kimse toplum gözünde iyi bir yere sahipken yaptığı bir işten dolayı bu saygınlığını kaybeder ve insanlar arasında dışlanacak hareketlerde bulunur. Bazen de bu rüya elindeki malı kaybetmeye, maddi açıdan sıkıntılara girmeye, halkın gözünde kötü bir duruma düşmeye veya kötü bir isimle anılmaya alamettir.

Rüyada Kel Bir Kadın Görmek

Bu rüya genellikle halk içinde çıkacak bir fitne halidir. Bu rüyayı göre kimsenin hayatında ortaya çıkan iyi gibi görünüp aslında kötü bir kalbe sahip, iki yüzlü bir adam yüzünden oldukça sıkıntılı günler yaşanır. Bu rüya aynı zamanda ve anda bir bütün olarak bir halkın içinde çıkacak fitnelere, kötü birtakım adamlar yüzünden toplum içinde kavga, gürültü ve haset gibi zararlı eylemlerin ortaya çıkmasına alamettir.

Rüyada Saçların Kırlaşması

Rüyada saçlarının kırlaştığını gören kimse oldukça üzüleceği ve endişe duyacağı bir dönem yaşar. Bu rüya korkmaya, sürekli endişelenip üzüleceği bir hadisenin meydana gelmesine; ama sonunda tüm sıkıntılarından kurtulup rahata ermeye alamettir. Kır saçlar bazen de sevapların yanında işlenen günahlara veya gören bireyin bazı kötü işler çevirdiğine de işaret olabilmektedir.

Rüyada Saç Teli Görmek

Rüyada saç teli gören kimse istemediği bir tartışmanın içine girer. Bu rüya, bireyin ne kadar dikkat etse de başına gelecek bazı kötülüklerden kurtulamayacağına veya öfkesi yüzünden başının sık sık ağrımasına, davranışlarına daha dikkat etmesine gerektiğine dair bir rüyadır. Saç teli eğer bireyin yediği yemekten çıkarsa, sadece kendisini değil yanındaki ve çevresindeki kişileri de etkileyecek münakaşalara ve tartışmalara yorulabilmektedir.

Rüyada Uzun Ve Beyaz Saç Görmek

Rüyasında uzun ve beyaz saçlara sahip olduğunu gören kimse mutlu, huzurlu ve sevinç içinde geçecek bir ömre sahip olur. Bu rüya, tüm sıkıntılardan kurtulup sevinç ve esenlik içinde olmadır. Beyaz saç rahmete, uzun saç ise uzun ömre alamettir. Uzun ve beyaz saç ise merhametle geçecek, daima güzelliklerle harcanacak hayırlı bir ömrüdür. Siyah saç ise, şerefe, şan ve mevki kazanmaya yorulabilmektedir.

Rüyada Saç Fırçası Görmek

Rüyasında saç fırçası gören kişi talihli ve şanslı bir dönem geçirir. Yaptığı tüm işlerde başarı sağlar, talihi döner ve şansı her zaman yaver gider. Bu rüya iş hayatında gerçekleştirdiğiniz girişimlerinizin ve yatırımlarınızın hayırlı olacağına, bu yatırımlardan büyük kazançlar elde edeceğinize alamettir.

Rüyada Saç Jölesi Görmek

Rüyasında jöle gören kimse hem iş hayatında hem de özel hayatında takdir edilir ve daima saygı görür. Bu rüya, bireyin çevresi tarafından sevilen, dostluğuna önem verilen, hayırlı ve iyi bir kimse olduğunun göstergesidir. Rüyasında saçına jöle süren kimse, fiziği, bakımı ve temizliği ile herkes tarafından hayranlıkla izlenen, arkasından güzel konuşulan ve takdir gören bir kişidir.

Rüyada Saçın Kıvırcık Olduğunu Görmek

Bu rüya bereket ve bolluktur. Gerçekte olmadığı halde rüyada saçlarını kıvırcık gören kişi, bol rızka kavuşur geçimini kolay yollardan elde eder, geçim sıkıntısı çekmez ve mal elde eder. Bu rüya fakirler için zenginleşmeye, hastalar için şifa bulmaya, borçlular için borçlarını kısa zamanda ve anda ödemeye alamettir.

Rüyada Saçların Çoğaldığını Görmek

Rüyasında saçlarının birden çoğaldığını, arttığını gören kimse zenginleşir veya eline hiç beklemediği bir yerden mal geçer. Bu rüya bireyin her anlamda yükseleceğine ve makam mevki sahibi olacağına alamettir. Rüyada saçın azalması ise malını kaybetmeye, paranın azalmasına veya iş hayatında yaşanılacak zorluklara alamettir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com