S

Saç Kurutmak Rüya Tabirleri

Rüyada Saç Kurutmak

Rüyada saç kurutmak, bir hastalıktan kurtulan rüya sahibinin yepyeni düzenlemeler yapmasına ve hastalığı döneminde hayal ettiklerini hayata geçirmek için uğraş vermesi manasına gelir. Saçlarını kurutan kişi bekarsa çok sayıda talibi olur ve kara sevda yaşar. Bekar insanlar için gelecekteki eşlerinin kendilerini çok kıskanan, aşırı düşkün biri olacağına, bireyin sevgiden yana eksiklik yaşamayacağına ve ilişkisinin huzur içinde süreceğine tabir edilir. Aile yakınlarının ön ayak olduğu, kişiye önerilen biriyle görüşmeye başlanacağını, kısa bir süre sonra da nişan kararı alınacağını müjdeleyen rüya, evli kimseler için hayat eşleri tarafından her zaman destek görmek anlamı, hayatın her alanında onların varlığını hissetmek ve güven duygusu içinde yaşamak manasına gelir.

Rüyada Uzun Saç Kurutmak

Ömür boyu sürecek mutluluğa alamet ettiği gibi, bireyin sağlığıyla alakalı bir sorun yaşamadan çok uzun yıllar yaşayacağını, ömür boyu dert yüzü görmeyeceğini de ifade eder. Uzun saç kurutan kişiler eskiden kalan hesaplarının üzerini örterler ve kin duydukları veya kalplerinde öfke biriktirdikleri insanları affederler. Tüm geçmiş hesapların kapatılacağı, borçların ödeneceği bu dönemde, rüya sahibi gelecek hayatına dair daha sağlıklı ilişkiler kurmak ve daha güzel adımlar atmak için heyecan duyar.

Rüyada Kısa Saç Kurutmak

Ele geçen para az da olsa, bireyin hayatını idame ettirdiğini, lüks içinde yaşamasa da kimseye muhtaç kalmadığını ve şükrettiğini ifade eder. Azla yetinen rüya sahibinin sıkıntı yaşamadığına, parasının bereketinin çok olduğuna da yorumlanır. Konforlu bir hayata adım adım yaklaşıldığının, giderek yaşam standardının iyileştiğinin habercisidir.

Rüyada Saç Kurutmanın Psikolojik Yorumu

Kişinin dış görünüşüne önem vermeye başladığını, başkalarının gözünde ne şekilde görünüldüğüne ehemmiyet verildiğini ifade eder. Görselliğe düşkün, sanata ve kültüre meraklı kimselerin, hayata daha pozitif baktıklarına, karamsarlıktan uzak, en pozitif düşünceler içinde kalındığına alamettir. Moralsizliklerin uzun tutulmadığı, sürekli olarak yaşanan sorunlarda iyi bir yan görülmeye çalışıldığını da sembolize eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Puanımız
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com