S

Saç Taramak Rüya Tabirleri

Rüyada Saç Taramak

Rüyada saç taramak rüya sahibinin sevecen, ılımlı, anlayışlı, iyi kalpli, kadir şinas ve hatır gönül bilen kişi olduğu ile tabir edilir. Rüya sahibi sevgi dolu kalbi ile herkese iyi niyetle yaklaşır, herkes için iyi bir şeyler yapmaya çalışır. Rüya sahibi çok duyarlı kişidir. Tüm insani ve vicdani sorumluluklarını yerine getirir, düşene yardım etmeyi kendine kulluk vazifesi olarak görür.

Rüyada saç taradığını gören kişi, aile bağlarına ne kadar önem veriyorsa, arkadaşlık ve dostluk ilişkilerine de bu dayanışması değer veriyor ve onları ihmal etmemeye özen gösteriyor demektir.

Rüyada Başkasının Saçını Taramak

Rüyasında birinin saçını taradığını gören kişi büyük bir hayal kırıklığı ve üzüntü yaşayacak demektir. Rüya sahibi bu üzüntüyü dost elinden görecektir. Çok güvendiği bir bireyin rüya sahibinin yıkılmasına neden olacağı bir şey yapacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Saç Dökülmesi

Rüyada saç dökülmesi hayırlı değildir. Rüya sahibinin yaşayacağı zorluk, sıkıntı ve keder anlamına gelirken rüya sahibine karşı yapılacak olan büyük bir haksızlık olarak da değerlendirilir. Rüya sahibi kendisine yapılan haksızlıktan ziyade, bu haksızlığın en güvendiği kişiler tarafından yapılmış olmasına içerleyecek ve dertlenecektir.

Rüyada Saç Yıkamak

Rüya sahibinin içinde bulunduğu durumdan hoşnut olmadığına, yaşadığı mutsuzluk nedeni ile her şeyi sil baştan yenilemek istediğine işaret eder. Bu yeniliğe kendisini de dâhil etmek ister, saçını yıkaması, görünüşü üzerinde yapacağı değişiklikleri sembolize eder.

Rüyada Saç Kesmek

Rüyada bir kimsenin saçını kestiğini görmesi de bir kimseye saçını kestirmesi de aynı şekilde açıklanır. Rüya sahibinin tekin olmayan kişilerle görüştüğüne ve onlarla tekin olmayan işlere girmeye hazırlandığına kılavuz eder. Bu nedenle rüya sahibinin bazı üzücü olaylar yaşanacağına da dikkat çekilir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com