S

Saç Teli Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Saç Teli Görmek

Rüyada saç teli görmek anlamı, şüphe anlamına gelir. Özellikle kişilerin hususi hayatından dolayı yaşadığı endişelerin ve şüphelerin ayyuka çıkacağını, yaşanan gelişmelerle beraber bireyin daha da paranoyakça davranacağını işaret eder. Saç teli gören kişi, evli ise eşi tarafından, bekar ise de yakın arkadaşları tarafından bir aldatılma, haksızlık ile karşı karşıya kalır. Kişinin uzun süre etkisini bir türlü üzerinden atamayacağı ilişkiler içinde olacağına da tabir edilir. Saç teli gören kimse yalancı ve hilekar kişilerle tanışır ve işyerinde hırsızlık olayı yaşar.

Rüyada Saç Teli Koparmak

Kendi başından saç kopardığını gören kişi çok üzücü bir olayın ortasında kalır ve genellikle kavgalı bir durumda arada kalır. Aile içinde mal yüzünden çıkacak bir tartışma sonrası, akrabalarla ters düşülmesine ve bireyin fikrinin alınmadan hareket edilmesine alamettir. Başkasının saç telini kopardığını görmek anlamı ise, düşüncesizlik içinde olunduğuna, iyi niyetli kimselere kötü sözler söyleyerek onları kırıp kaybetmek anlamına gelir.

Rüyada Kel Kalmak

Farklı yorumlara neden olur ve ilki bireyin sıkıntılarından hiçbir eser kalmadan yaşayacağına, ömür sonuna kadar sürecek olan huzura alamettir. Diğer bir yoruma göre ise kel kalan bireyin kendisi hasta ise iyileşir ama yakınlarından biri hasta ise vefat haberini alır. Tanımadığı kel birini görmek anlamı getirisi az olan ve çok fazla ilerleme kaydetmeye olanak vermeyen bir işe girişileceğine tabir edilir. Tanıdık birinin kel kaldığını görmek anlamı de, o bireyin işinden ayrılacağına, sağlık ve para sorunları nedeni ile hayatının güçlüklerle dolu olacağına alamettir.

Rüyada Saç Teli Görmenin Psikolojik Tabiri

Psikolojik olarak bireyin çok içine kapanık, kimseye derdini ve kalbini açmayan biri olduğunu gösterir. Sessiz ve sakin kişilerin, başlarına ne gelirse gelsin, her sıkıntıyı tek başlarına çözmek istediklerinin de simgesi olan rüya, aile içinde yalan söylenildiğinin hissedilmesi ile ilgili de yorumlanmaktadır.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Puanımız
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com