S

Saç Yapmak Rüya Tabirleri

Rüyada Saç Yapmak

Rüyada saç yapmak, henüz evlenmemiş kimseler için, çevresinin ön ayak olacağı düzgün bir insanla tanışıp dünya evine gireceği şeklinde yorumlanır. Evli bir bayan için eşiyle beraber çıkacağı bir yolculuğa, kutlamaya veya değerli bir hediye alıp sevineceğine tabir edilir. Bir erkeğin saçını yaptığını görmesi ise, çevresi tarafından hoş karşılanmayan ve pek çok dedikoduya neden olacak sözler sarf edilmesine alamettir. Saç yapmak yakın zamanda ve anda gelecek güzel ve sevindirici bir haber yüzünden büyük bir kutlama yapılacağına, bireyin hayatının değişeceğine işaret eder.

Rüyada Saç Yaptırmak

Kendi mutluluğu için her şeyi yapan, sevdikleri için türlü fedakarlıklardan kaçınmayan kişileri ifade eden rüya, çabaların sonuç vermesi, ikili ilişkilerde mutlu bir sürece girilmesi ve iş yaşantısında da emeklerin sonucunun alınmaya başlaması olarak yorumlanır. Bir kadın saçını bir erkek kuaförüne yaptırdığını görürse, utanç verici bir durumla karşı karşıya kalır ve evliliği tehlikeye girer.

Rüyada Kuaförde Saç Yaptırmak

Kuaföre giden bayan evli ve yetişkin bir çocuğu varsa, görücü gelir ya da görücüye gidilir. Bekar kişiler için de söz veya nişan gibi bir olayın müjdesini verir. Erkeklerin kuaförde saç yaptırmaları ise ahlaken alacakları eleştiri ve duyacakları kötü sözler olarak nitelendirilir. Çalışma hayatı için maaşa gelecek olan zammı da işaret eden rüya, başarılı bir geleceği de tabir eder.

Rüyada Saç Yapmanın Psikolojik Tabiri

Rüyasında saç yaptığını gören kimsenin, cinsel açıdan kötü bir hayata sahip olduğundan sürekli olarak bu meselelere kafa yorduğunu, kendisini yetersiz bulduğu için komplekse girdiğini simgeler. Rüyada saç yaptırmak aynı zamanda ve anda herkes tarafından beğenilmek arzusu içinde olunduğunu ve güzel görünmek uğruna yerli yersiz hareketler yapıldığına da tabir edilir. Psikolojik olarak estetik görüntüye çok fazla değer verilmesi ve kişiliğin arka planda kalması olarak da tabir edilen rüya, bireyin çok büyük bir egoya sahip olduğunun da altını çizer.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Hemen Ara